Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend jó fogyáshoz?

Ez az étrend jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 szelet teljes kiörlésű kenyér, csirkemell sonkával, hozzá uborka, paradicsom,retek, paprika.

Tízórai: Gyümölcs vagy műzli szelet

Ebéd: Csirkemell vagy hal sok salátával, nyers zöldségekkel

Uzsonna: Gyümölcs

Vacsora: ugyan az mint az ebéd


18/F 75KG

Elsősorban fogyni szeretnék, heti 3-4szer járok kondiba vagy futni (mind a kettő egy-egy óra hosszú)

Köszönöm a válaszokat.



2015. júl. 8. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A vacsora lehetne kicsit kevesebb. (Mondjuk csak saláta)
2015. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első , vacsorára mindenképp egyen valami fehérjét, szóval jó oda az a hús. Reggelire a tk. kenyér helyett inkább zabkását egyél. Btw a gyümölcsök közül a bogyós gyümölcsöket részesitsd előnyben.
2015. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, igen es a müzli szeletet felejtsd el, egyél meg helyette inkább pár puffasztott rizst.
2015. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jó lesz, igen. Az ebéd és vacsora parádés, a gyümölccsel nincs gond, főleg ha nem kilószámra eszed (én aztán nem beszéllek le a cukrosabbakról se, gyümölcsszezon van, én is eszem őket, ráadásul a reggeli gluténes szénhidrátbomba után mégis mit ártana egypár barack vagy akármi? :D)... A müzliszelet nekem sem annyira szimpatikus, de fogyni persze lehet vele, a reggeli ilyen normális, de én hadd ne alkossak véleményt a kenyérevésről, nem tartom ideálisnak, az biztos, de újfent, fogyni attól még lehet így is.
2015. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A müzliszelet jó, van olyan cerbona, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot (epres vagy kakaós), ezeknek alacson a cukor- és kalóriatartalmuk, ezt ehetsz nyugodtan
2015. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!