Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így vezetne fogyáshoz?

Ez így vezetne fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Heti

:4 nap(futás-1.5 ora max 2 ora)

:cola,chips,zsiros ételek hanyagolása

:hasprés

:napi 3-4L viz elfogyaztása

elöre is köszi a NORMÁLIS válaszokat :)


2015. júl. 17. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
EBBŐL NEM LEHET MEGMONDANI. A fogyás 90%-ban a precízen belőtt diétán múlik, édeskevés az, hogy "cola,chips,zsiros ételek hanyagolása", arról nem is beszélve, hogy vannak fontos zsírok, amiket ugyanúgy érdemes diéta alatt is fogyasztani.
2015. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ha eltekintünk a diétától, a mozgással is vannak gondok. Ha fogyni akarsz nyílván van rajtad felesleg, na most egy átlag ember akin nincs felesleg sem fog heti 4X másfél órát futni, nem hogy az akin van és az izületei sem túl jók. A haspréssel meg egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Eltekintve attól hogy nincs helyi zsírégetés, még ígyis a négyféle hasizomból kb egyet dolgoztatsz, és tudjuk hogy a legtöbben hogy csinálják a hasprést. Annak ugye meg nincs is értelme.


Most látom mi a főkérdés. Arra végülis lehet az a válaszom, hogy igen vezethet fogyáshoz. Viszont ha sok cukros üditőt iszol meg chipset eszel, ezeknek az elhagyása is fogyást fog előidézni. Kivéve persze ha valami más sz*rral helyettesíted.

2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

1.Ez így vezetne fogyáshoz: nem,csak valamilyen szinten mivel elhagyod a cola,chips,zsiros ételeket stb..

2. futás: annyit ugy se birsz futni egyenletes tempóba folyamatosan..max ugy tudod ha tartasz 20 percenként 10 perc szünetet..én 5 hónapja edzek már és 1 órát se tudnék lefutni egyhuzamba. csinálj intervall edzést(1perc laza futás 30mp sprint) 20 percig csináld kb, sokkal hatásosabb mint a sima futás kocogás

3.előző kommentelő helyesen mondja nincs étrend nem is lesz fogyás.

4. hasprés fölösleges nem érsz vele semmit mert nincs helyi zsirégetés, edzheted de ugy se lesz semmi változás mert eltakarja a zsirréteg elősször azt kell lepucolni és utána mehet.

5, súlyzós edzést nyomjál nyugodtan

6. táp.kieg is mehet ha gondolod: zsirégető + edzés után gyors felszivódásu fehérje


rem tudtam segiteni valamennyit.

2015. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és igen a futást ugy gondoltam hogy 20 percet futok és 10 perc pihenö és igy tovább
2015. júl. 17. 23:57
 5/6 anonim válasza:
Szerintem lesz eredménye, én hiszek benned! Ne add fel soha! 😉
2015. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtad, kérdező, hogy a 100%-os gyumi levekben tobb a kcal, mint a cola-ban? Ezert nem eleg ez a 'kóla, csipsz hanyagolasa' dolog...
2015. júl. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!