Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elég lehet a kamaszkori...

Ez elég lehet a kamaszkori fogyáshoz?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok,185cm-hez 77kg.

Nem vagyok kövér,de az utóbbi időben kissé elhíztam,és nagyon rosszul. Hegyes a mellbimbóm,és oldalról úgy néz ki,mint egy női mell. Ezen kívül nem zavar a többi néhány kiló.


Szóval minden nap kocogok 40-50 percet,a kenyér helyett puffasztott rizst eszem, 3 nagy bögre zöld-teát iszom citrommal,cukor nélkül,és a zöld teán kívül csak csapvizet iszom,viszont abból rengeteget. (Nálunk iható,sőt a legjobb minőségű az országban)

Zsíros kaját nem eszem,viszont régen hozzászoktam ahhoz,hogy naponta 1-2 kiskanál lekvárt vagy nutellát megeszek.

Szerintetek?

Tudom a lekvárról és a nutelláról leállok.


18F


2015. júl. 26. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
17F*
2015. júl. 26. 19:51
 2/4 anonim ***** válasza:

puffasztott rizs=sok kicsi sokra megy.gyorsan felszívódó szénhidrát,egyáltalán nem ajánlom..kalóriabázison vagy egyéb oldalakon nézd meg a napi ajánlott szénhidrát beviteledet és azt teljes kiőrlésű szénhidrát formájában vidd be!!! (reggelire mehet simán t.k kenyér,zabkása,de semmiképp sem pufi rizs)

ezen kívül: barna rizs,teljes kiőrlésű tészta,sok zöldség és saláta, sovány baromfi hús és hal,gyümölcs a nap első szakaszában(tízóraira),vigyél be elegendő fehérjét(uzsonna legyen kefir,sovány túró,natúr joghurt)

lekvár,nutella,egyéb cukrokat tényleg jó lenne mellőzni

Sok sikert és kitartás,biztos menni fog:)

2015. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak kevés a pufirizs, azt nem tartom különöüsebb gondnak, inkább egy szelet pufirizs, mint egy szelet tk kenyér, a glutén miatt különösen. (Én nem szeletben eszem a pufirizst, de 10g valami bődületesen sok, 5g-ot szoktam használni, igaz, nasinak, nem kenyérnek, ahhoz nem hasonlít. Ennél párszor több sem vészes, ha kenyér helyett eszik, a jóval nagyobb mennyiség már más kérdés. De kenyérből jóval könnyebb sokat enni, így a pufirizsre cserélése többnyire jó irány, ha nem is a legjobb.)


Kérdező, keveset írtál az étrendedről. A zsíros étel kerülése azt sejteti, hogy szénhidrátra alapozol, na ezzel nem árt vigyázni, de van, akinek megfelel így is. Nagyon nem mindegy, mik a szénhidrátforrásaid.

2015. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
naponta 1 kiskanál nutella vagy a lekvár még inkább szinte elhanyagolható mennyiségű kalóriát tartalmaz, ennyit igazán megengedhetsz magadnak.
2015. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!