Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj, ha lepihenek picit délután?

Baj, ha lepihenek picit délután?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 164cm és 61kg. A fenekem és a combomon látszik leginkább a felesleg. Naponta fél órát capoeira aerobicozom, meg biciklivel járok suliba, szóval azért mozgok picit minden nap. Sajnos elég rossz alvó vagyok és van olyan, hogy torna után már tényleg nagyon fáradt vagyok és lepihenek picit. Szerintetek ez mennyire gond? Általában kajálás után 3-4 órával szokott ez lenni, szóval nem rögtön utána. Lehetséges, hogy emiatt lassabban fogyjak?
2010. márc. 10. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A pihenés nagyon fontos, sokan azt az energiát, amit alvással kéne pótolni, kajával pótolják és ezért híznak. Próbálj eleget aludni, hiszen addig sem eszel, tehát egyáltalán nem baj, ha pihensz!
2010. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!