Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék tőletek segítséget...

Szeretnék tőletek segítséget kérni. Fogyni szeretnék, hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, alacsony és duci. Szeretnék fogyni, de a keretünkbe nem fér bele az étrendváltoztatás ezért csak úgy oldhatnám meg a súlyvesztést, hogy kevesebbet eszek. Sportolásra van időm, rá is fogom venni magam a futásra. Igaz, hogy fogyni kajával lehet, szépülni pedig mozgással? Korábban lefogytam már, talán 10kg-ot is, de hamar visszaszedtem. Csak is az étel mennyiségének csökkentésével + sporttal (futás és görkörizás) fogytam. Szerintetek ez újra beválna? Egyébként 158cm vagyok és 66-68kg. Nagyon szeretnék ellene tenni, kérlek segítsetek.

2015. szept. 2. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miket eszel-iszol általában? Simán lehet apróságokat olcsón változtatni.
2015. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár csontsoványra is lehet fogyni akármikor pusztán az étel mennyiségének csökkentésével, nézd csak meg az etiópokat.
2015. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát bevallom, néha nassolni is szoktam. Nagyon szeretem a hasam, és ez a legnagyobb probléma. Reggelire általában a suliba egy zsemlét viszek valamilyen felvágottal, az iskolában a menzán ebédelek és azután pedig hazajövök, akkor van hogy már nem eszek csak késő este ami ugyan csak nagy hiba. Ilyenkor talán egy tányér meleg levesnél többet nem fogyasztok, de korábban kéne mint 18 óra és én néha 8-kor eszem meg. Hogyan tudok hosszú távon az étkezési szokásaimon változtatni? Készítsek táblázatot?
2015. szept. 3. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A nassolással ha nem túl sok akkor semmi baj nincsen se a levessel amit este eszel a sport is jó de szerintem a meza kaját hanyagold , olcsó alapanyagokból zsírosan és olajosan főznek ha nem tudod megcsinálni hogy kihagyod a menzát akkor nem érdemes gyötörni magadat az egésszel.
2015. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom hanyagolni!
2015. szept. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!