Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért várja meg valaki, hogy...

Miért várja meg valaki, hogy 120 kilora meghizzon? És mért akar egy honap alatt fogyni 40 kilot. Annyi alatt hizott meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokálni,tényleg érdekel,hogy egyik napról a másikra rádöbben valaki hogy hoppá már nem hetven vagyok hanem százhusz? Több iylen kérdésre is válaszoltam ,normálisan,leirtam egy komplett diétás étrendet+ha lement 10-20 kilo akkor javasoltam edzésterveket,de odairtam hogy ez nem 1-2 honapba fog kerülni,a kérdező jol lepontozott és elhordott mindennek mikor megkérdeztem hogy mennyi idő alatt zabálta fel magát 120 kilora.
2010. márc. 12. 13:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Ne foglalkozz hülyékkel. Örülj, hogy te kitűnsz a sok koca meg sok csontvékony köcsögök közül.
2010. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Jó kérdés!:)

Legalább eszükbe jut,hogy fogyniuk kéne...

2010. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%

100% jogos a kérdés. Én is hasonló kérdésekért, vagy válaszokért vagyok 57 ponton.

Akik itt kérdezik meg a fogyás titkát, ők nem is akarnak lefogyni. A fogyásnak ugyanis az a titka, hogy nem kell elhízni. Kicsit hasonlatos az alkoholizmushoz. Nem kell inni alkoholt. Ennyi.

2010. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha valami jó dologról van szó, akkor az ember azt azonnal akarja. Sajna az emberi természet már csak ilyen. A házakat sem egy nap alatt építik fel, de ha beköltözöl egy újba, akkor úgy be vagy sózva, hogy azt akarod: 1 nap alatt minden a helyére kerüljön, minden csilligjon villogjon. Ugyanígy a fogyással is. Ezt igazán nem lehet SENKINEK sem a szemére vetni, az ember már csak gyarló, ki az evésben, ki másban. Ezzel az erővel mindenkit elszidhatnánk.
2010. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

Nos én csak a magam élményéről tudok beszélni..Nem vagyok fiatal nő( 37),és én nem azok közé tartozom akik szerint ha valaki 160 cm magas az 60 kilósan már kövér..Én 160cm magasságomhoz 58-60 kiló voltam mindig..Szép nagy mellekkel,szép alakkal:Soha nem mondták,hogy kövér vagyok SŐT!! Mindig sportoltam így soha nem is fogyókúráztam.Majd megszültem a fiamat,és hiába sportoltam tovább más lett az alakom..A férjem szerint még jobb lettem,még szebb..A dicséretet továbbra is kaptam,és még így sem zavart,hogy már nem 60 hanem 65 kiló vagyok..Eltelt majdnem 20 év.Még mindig boldog házasságban(még mindig nagy szerelemben) állandóan azt érezteti velem a férjem,hogy még mindig milyen "dögös" milyen kívánatos vagyok.De mindketten elhíztunk..Nem egy hónap alatt híztam 20 kilót hanem 20 év alatt..Egyszerűen nem vettem (vagy nem akartam észre venni,hogy megint 1-2 kiló plusz van)37 évese nem zavar,hogy több mint 80 kiló vagyok? De zavar! Sokszor próbáltam fogyni..de nem jöttek be..Próbáltam futni,de az asztmám miatt nem lehet(az elfelejtettem írni,hogy cigiztem,és amikor leszoktam róla,10 éve akkor kezdtem el igazán hízni,és a ciginek köszönhetően légzési nehézségeim vannak,így a sport is ha megerőltető abba kell hagyni,mert befulladok tőle)Próbáltam a 90 napos diétát.Nem jött be..próbáltam számolni a kalóriákat,ez sem jött be..Ma ott tartok,hogy annyit eszek mint egy madár(lassan 2 éve nem reggelizem,az első étel az ebéd 1 vagy 2 óra felé,majd még egyszer eszem este amikor a munkából hazaérek olyan 6 óra körül és kész)Evvel annyit elértem,hogy 2 éve semmit nem fogytam az igaz,de nem is híztam..

Szívesen,és örömmel fogynék legalább 30 kilót.Nem 2 hónap alatt hanem ha lemenne akkor akár 1 vagy 2 év alatt..De elkeserítő érzés az,hogyha elkezdek egy fogyókúrát amire biztosan mondják,hogy jó.Be is tartom szóról szóra,és a végeredmény nem azt mutatja amit kellene..Lehangoló,hogy tettem érte,és mégsem jött be..jelen pillanatban ott tartok,hogy kutatok,olvasgatom mások tanácsát,élményét,és ha valamelyik "megfog"valamelyikre azt mondom,hogy "igen ez az! Ennél nem lesz az az érzésem,hogy mindenről le kell mondanom,és görcsösen gondolkodnom,hogy mit egyek mit ne,ha örömömet lelem a fogyókúrában akkor újra neki kezdek.Addig sem vagyok elkeseredve mert a férjem így is imád,és hogy a többi nő vagy férfi mit gondol az nem érdekel..nem nekik élek...

2010. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó: a lényege az írásodnak az, hogy nincs akaraterőd a fogyáshoz. Ne haragudj, de tökéletesen körülírtad a rossz és helytelen gondolkodásmódot.
2010. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Nincs akaratereje??? Ő maga írta, hogy annyit eszik mint egy madár... Tehát az akaraterő igenis megvan, csak valami miatt nem indul meg a fogyás.
2010. márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A válasz: "Híztam 2 kilót.. Na majd holnaptól fogyózom!" 2 hónap múlva: "Franc, most már 8 kilót híztam, de annyira fáradt vagyok, majd eddzek kicsit később."

1 év múlva: "Basszus, 100 kiló vagyok, az ízületeim tropák. Most MÁR nem tudok fogyózni, úgyis így érzem jól magam."


A húgom esetét írtam le.

2010. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

A fogyás titkai: 1. Eldöntöd, hogy MEGCSINÁLOD!

2. Mást, más dőben és más mennyiségben

eszel, mint eddig.


3. REGGELIZEL! Sokat, sok félét.


4. 16-17 óra után már SEMMIT,

legfejjebb vizet..


5. Ebédet KEVESET


6. Étrendből tölni, vagy egészen minimá-

lisra csökkenteni az alábbiakat:


- kenyér, péksütemény

- mindenfajta keksz, ropi és társai,

chips,

- alkohol

- sütemények, édességek, fagyik,

- levesporok, öntetek,

- margarin,

- virsli és társai

- tészta-félék,

- zselék és zselézett élelmiszerek,

tejszín-félék

- mesteséges ízesítőkkel és adalékok-

kal felturbózott élelmiszerek,

- mindenfajta Cola és üdítőitalok,

- csokoládék, nápolyik ls társaik

A teljesség igénye nélküli a felsorolás.


Ami jöhet: zöldség, gyümölcs. Amit lehet nyersen. Főzelékek, száraz húsok /csirke, pulyka, halak/,magvak gyümölccsel Pld. ebéd után vacsora helyett!

Naponta érd be 1200 kalóriával. Ezt nem olyan nehéz megcsinálni. Próbáld meg! Képes vagy rá!!!


Sok-sok tiszta víz, zöld tea, naponta egy evőkanál almaecet, vagyx egy fél citrom leve.

2010. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:19.nek

14.03-as vagyok.Bocsi de akaraterőm az van..

Mint írtam alig eszek 2 éve..Cukor,édesség végleg eltűnt az étrendemből,bár igazából sosem voltam édesszájú.Kenyeret fél éve nem ettem...(de lehet,hogy már 1 éve..) Belefogtam a 90 napos diétába is.Betartottam mint egy szentírást.volt,hogy komoly összegeket fizettem fogyó tablettákért,és mellette sem ettem sokat..

Van jó pár Rubint Réka Béres Alexandra,Norbi,sőt az első aerobic lemezem is megvan Jane Fondától..Nem porosodik a polcon hisz rendszeresen napi szinten használom..Van evezőpadom amit szintén használok..Igaz sűrűbben meg kell állnom pihenni hisz mint írtam légzési zavaraim vannak az asztmától..Ha valami van akkor az az AKARATERŐ! Ráadásul nem is vágytam soha arra,hogy 2 hónap alatt lefogyjak 20-30 kilókat.Tisztában vagyok avval,hogy eredményes,tartós fogyáshoz sok-sok idő kell...De még mindig nem találtam meg azt a módszert ami megfelelő lenni..(nagyon sok módszert próbáltam,és nem az akaraterő hiánya miatt nem megy)

Csak megjegyzem már fogalmam sincs milyen íze van egy fagyinak vagy csoki tortának:(

2010. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!