Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért várja meg valaki, hogy...

Miért várja meg valaki, hogy 120 kilora meghizzon? És mért akar egy honap alatt fogyni 40 kilot. Annyi alatt hizott meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokálni,tényleg érdekel,hogy egyik napról a másikra rádöbben valaki hogy hoppá már nem hetven vagyok hanem százhusz? Több iylen kérdésre is válaszoltam ,normálisan,leirtam egy komplett diétás étrendet+ha lement 10-20 kilo akkor javasoltam edzésterveket,de odairtam hogy ez nem 1-2 honapba fog kerülni,a kérdező jol lepontozott és elhordott mindennek mikor megkérdeztem hogy mennyi idő alatt zabálta fel magát 120 kilora.
2010. márc. 12. 13:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
fiú vagyok 150kg 18 éves és azért jutottam idáig mert nem volt jobb dolgom... most kezdtem fogyózni 1honapja 138kg vagyok 1000kcalos étrend és azért kezdtem fogyózni mert nincs jobb dolgom..és mivel van időm egy másfél év alatt szeretnék 90re lefogyni na pás
2010. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
utolsó voltam 190cm
2010. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Egy dolgot mindenki kifelejt... Ez pedig, sajnos, a hormonok hatàsa. Különösen szülés, vagy inkàbb szülések utàn. Meg a "vàltozàs koràban" is, mikor a nőnek elmarad a menstruàciója, és az u.n. "menopause" korba lép. Ez kinél-kinél màs korban, màs időszakban következik be.

Persze itt van még a stresszes àllapot is, amikor hiàba probàl valaki lefogyni, a hormonok ellenkeznek, és azt mondjàk, hogy "nem!" A sok fogyókùràval ilyenkor csak azt lehet elérni, hogy nem hízik tovàbb az illető.

De ilyenkor mindenképpen endokrinológushoz kell fordulni, (lehet, hogy magyarul nem ez a neve, akkor bocs, Franciaorszàgból írok). A diétàs szakemberek nem mindig talàljàk meg a hízàs valódi okàt, sajnos!

2010. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
azért el ne higgyétek hogy aki annyit eszik mint a madár az meghízik. tény hogy ahogy idősödünk kevesebb kalóriát éget el a szervezetünk, tehát ha valaki 30 évesen is ugyanannyit eszik mint 18 évesen az valószínű hízik. főleg ha nem sportol rendszeresen. tudom, hogy a kilók hamar felugranak ha az ember nem figyel és elhagyja magát. én legalább minden másnap mérem magam mérlegen és ha netán egy kicsivel többet mutat akkor tudom, hogy na oké akkor most egy kicsit visszafogom magam. sok nő a terhességre fogja az elhízást. tudom a terhesség az más dolog de terhesen sem kell állandóan enni, meg édességet chipseket nassolni. akkor is lehet tornázni , sokat mozogni. 12-15 kiló felszedése normális. afelett már igencsak nem figyel az ember. szóval az elkényelmesedés az oka hogy az emberek elhíznak. és úgy vannak vele, hogy feljött pár kiló, nem baj, aztán feljön még pár meg még egy kicsi aztán azt veszik észre hogy 20-30 kiló feleslegük van. a másik meg ez a lepontozás. én is sokszor próbálok értelmes tanácsot adni , de ha nem azt mondom amit egyesek hallani akarnak na akkor aztán ki vannak akadva.
2010. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
24%

14.03. Én nem tudom milyen az akaraterőd, de az tény, hogy majdnem mindent rosszul csinálsz, ez az OK!!

Nem kétszer kell enni naponta, hanem 5-7szer. Az hogy egykor eszel először, az csak pont arra jó, hogy a tested elraktározza mert kétszer eszel egy nap.

90 napos szart sem ér, a tabletták szart sem érnek, minden fogyókúra sz*r. Nem is létezik olyan hogy fogyókúra. DIÉTA van. ha tényleg le akarsz fogyni, és van akaraterőd, akkor ezt a 3-4 oldalt most elolvasod:

[link]

Alul a tovább gombbal folytathatod! ennyi.


kezdet voltam.

2010. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek:én 120 kilós vagyok és én is feltettem hasonló kérdést,de nem 1 hónap alatt szeretnék fogyni 40 kilót,csak a segítségeteket kértem!Mindig is duci voltam és jól éreztem magam a bőrömben,de rá kellett ébrednem,hogy ez hosszú távon nem jó,ártok az egészségemnek!Szeretnék majd pici babát és hogy ő is egészséges legyen,nekem is azzá kell válnom!Tudom,hogy későn ébredtem rá,hogy nagy a baj,de úgy gondolom,hogy akaraterővel tudok rajta változtatni!

El is kezdtem fogyózni,a TI tanácsaitokra!Min. 4-szer étkezem,keveset,semmi zsíros,no cukor,no kenyér,no tésztafélék,min.2-3 liter mentes ásványvíz,nem iszom alkoholt.Sok csirke,pulyka,tejtermékek,tojás,zöldségek és nagyjából ezek teszik ki a fő táplálékaimat!Napi fél óra-órát sétálok,hetente 3-4-szer tekerem a szobabringát!Február elseje óta élek így és leadtam 10 kilót!Madarat lehetne velem fogatni,olyan BOLDOG VAGYOK!

Igen "felzabáltam"magam,ez van már megtörtént,na de majd most megmutatom a világnak,hogy én is tudok csinos lenni!

2010. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ma 16:09-nek.

14.03-as vagyok.Köszönöm a linket.Elolvastam,sőt ezt régebben is olvastam..Ennek hatására kezdtem el konci terembe járni,igaz most már nem járok olyan intenzíven mint régen,csak akkor megyek le ha van egy kis időm.Mint írtam mindig is sportoltam,és ha nem is annyira edzek mint egy fiatal(37 éves vagyok)azért mozgok..A munkahelyemre is csak gyalog járok ami naponta másfél óra gyaloglást jelent,persze + 1 óra gyaloglás mert minden nap megyek vásárolni.Sajnos én nem engedhetem meg magamnak a munkám során,hogy naponta 5x vagy 6x étkezzem.Van reggeli idő 10 perc,és ebéd idő 10 perc..Utána meg rohanás a másodállásomhoz,hogy ott is elkezdhessem a munkámat..Mire este 6-7 órára hazaérek bizony éhes leszek..(ezért eszem dél körül,és este) Azt,hogy nem hiszed el,hogy nagyon keveset eszem az a te dolgod..(bár mi értelme lenne hazudnom?)Én tudom,hogy keveset eszem,és avval is tisztában vagyok,hogy nem helyes az étkezésem....De én nem is panaszkodom,hogy kövér vagyok.Csak leírtam a kérdezőnek,hogy miért várja meg valaki,hogy túlsúlyos legyen,és miért akar 1-2 hónap alatt csodát..Megírtam,hogy én hogy lettem 60 kilóból 80 kilós,és tudom,hogyha fogyóznék nem 2 hónap alatt adnék le 20-30 kilót hanem akár 1-2 év alatt...Szóval engem nem kell meggyőznőd...nem is kértem,hogy oktass ki...Továbbra is azt mondom,hogyha olvasok vagy hallok olyat amire felkapom a fejem és azt mondom,hogy "E fogyókúra örömet is okoz,szívesen végigcsinálom akkor CSINÁLOM IS"

Addig meg elfogadom a testem úgy ahogy van...(a férjem így is imád!)

Régebben is megírtam azt hogy egy 16-20 éves kövérnek tart,hát istenem! Ha ettől boldog? legyen...nem érdekel,mert egyszer ő is lesz 40 éves,és nem biztos,hogy akkor az illető nem fog ugyanígy küszködni a súlyával..

De mégegyszer köszönöm a linket!

2010. márc. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*kondi terem
2010. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene naponta 5-7x étkezni annak, aki fogyni akar. Sokszor ez be sem tartható a munkahelyi és más kötelezettségek mellett.

Nem a levegőbe beszélek, hanem a tényekre utalok.

Reggelizem /finomat és sokfélét, amihez jön még egy deci vörösbor/!/ is!

Ebédelek egy fél adagot, majd délután csak gyümölcsöket, néhány szem magvat/ mogyoró, dió, tökmamg, stb./fogyasztok és viszonylag sok tiszta vizet, napközben zöld teát is.

170 cm. vagyok és 64 kiló. Hét kilót fogytam így két évvel ezelőtt és azóta is tartom.

Mellesleg az emészetőszerveknek is pihenniük kell és nem állandóan tömni!

2010. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
4%
Hagyd el a húst az étrendedből és fogyni fogsz! BArátnőm 10 kg-t dobott le így röpke nyári vakáció alatt. Amúgy se láttam még dagadt vegát! Én is szívesen lennék az, csak ugye a család visszatart. De ha mást nem, a sertéshúst mindenképp hagyd el ha fogyni akarsz. Ez fontosabb mint a tészta vagy a kenyér elhagyása.
2010. márc. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!