Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért várja meg valaki, hogy...

Miért várja meg valaki, hogy 120 kilora meghizzon? És mért akar egy honap alatt fogyni 40 kilot. Annyi alatt hizott meg?

Figyelt kérdés
Nem akarok provokálni,tényleg érdekel,hogy egyik napról a másikra rádöbben valaki hogy hoppá már nem hetven vagyok hanem százhusz? Több iylen kérdésre is válaszoltam ,normálisan,leirtam egy komplett diétás étrendet+ha lement 10-20 kilo akkor javasoltam edzésterveket,de odairtam hogy ez nem 1-2 honapba fog kerülni,a kérdező jol lepontozott és elhordott mindennek mikor megkérdeztem hogy mennyi idő alatt zabálta fel magát 120 kilora.
2010. márc. 12. 13:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem, hogy miért akarnak sokan rövid idő alatt 30-40 kilót leadni. Az sem, hogy miért van még mindig aki elhiszi, hogy mindenféle portól, bogyótól lehet fogyni. Nos én is túlsúlyos vagyok rendesen, 19 éves vagyok, 172cm/95kg, lány vagyok. Január közepe óta diétázom, heti 4x-5x járok edzeni, így lement 5kg. Kerek 100-ról indultam. Én egy évet adtam magamnak, hogy 70kg legyek. Igazából 60ig szeretnék lefogyni, de az még messze van. Nem hiszek a csodaszerekben, a gyors fogyásban. Csinálom a diétám, egészséges ételeket eszem, szobabiciklizem s futópadon gyors sétálok, meg súlyzózok kicsit. 2 hónap alatt 5 kg lement, nem sok. De a bőröm sem lesz így ronda lógós.
2010. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

10.00. Szerinted a tészta fontosabb és kevésbé hízlaló mint a hús??!Te nagyon elvagy tévedve, a húsban van állati fehérje ami kell az izmoknak, a tésztába semmi olyan nincs amit nem lehetne pótolni mással. Igazad van a húst is lehet pótolni más fehérjeforrással, de sokkal gyengébb minőségű, és több kell belőle.

És azt sem hiszem hogy izmos vegát is láttál már.


kezdet voltam.

2010. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!