Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S Már 4...

Mit csináljak? :S Már 4 hónapja fogyózom, de még mindig van háj rajtam.

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, hozzá 52 kg. Novemberben kezdtem fogyózni, lement 11-12 kg, szépen meg is látszik! Nemcsak mérlegen, de centiben is mérem magam, ott is látszik az eredmény, viszont még van rajtam háj:S

[link]

[link]

Bocsi a képekért, ha valakinek undorító, de kb. ilyen a hasam, ha leülök.

Kérlek, ne gyertek az ilyen "minek diétázol, tökéletes a súlyod!" kommentekkel, mert ha megnézitek a képeket, látjátok, hogy az egy zsírréteg még, ami rajtam van. Tornával nem tudom eltüntetni, hiszen csak aerob edzéssel tudok belépni a zsírégető zónába. Edzés egy héten: 2szer futok, kb. 60 percet, suliból hazagyaloglok (kb. 20 perc), + 2*45 perc tesióra egy héten, bár ez nem sokat ér :D Nem éhezem, eleget eszem.

Tegnapi étrendem, pl.:

reggeli: teljes kiőrl. kenyér, rajta jégsalátalevelek, paradicsom, és egy szelet csirkemellsonka

tízórai: 2 db alma/kiwi/narancs

ebéd: 150 g párolt csirkemell, hozzá uborka, vagy valamilyen saláta (paradicsom, jégsali, ubi, olívabogyó, öntet nélkül!!)

uzsi: 1 pohár kefir/2db alma

vacsi: u. a., mint ebéd, csak 100 g csirkemell.

Szal higgyétek el, nem a mérleggel van a bajom, hanem hogy van rajtam még zsír :S Örömmel lennék én 60 kg is, ha az a 60 kg jórészt izomból épülne föl. Pl. csaj az osztályból ugyanolyan magas, mint én, remekül néz ki, 57 kg, igaz, versenyszerűen sportol, de rajta izom van. Rajtam sajna nincs sok:S Adjatok tanácsot, miképp tüntethetném el azt a hájréteget? Folytassam még a diétám, vagy mit csináljak?:S


2010. márc. 14. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem pontosan hány éves vagy és mi volt az eddigi súlyod ? És persze azt is, hogy gyerekként hány kilós voltál ? És régebb miket ettél, 6 éves kortól errefele ?
2010. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok, kb. 63 kgról indulhattam.

Igen, régebben nagyon sok édességet ettem, mekis kajákat... de november óta teljesen leálltam velük nagyrészt. Karácsonykor volt naponta 2 db szaloncukor, most nőnapkor, ami bonbont kaptam, abból 3 db kis bonbont ettem meg, a többit odaadtam nővéremnek:D Szal sztem ennyi bűnőzés belefér, mert máskor semmi édeset (süti, csoki, cukorkák) nem eszem. Fehérlisztes kaját kiváltottam teljes kiőrl. lisztes kajákra. Mekis kaját november óta nem ettem. Sajnos gyerekként is sokat nyomtam, pl. 10-11 éves koromban már 48 kg voltam... :/

2010. márc. 14. 08:39
 3/11 anonim ***** válasza:
na, itt konkrétan arról van szó (szerintem) hogy hiányzik az a hasizomréteg ami visszatartja az alkatrészeidet. Erre a futás nem megoldás, kezdj el konkétan hasizomra "gyúrni".
2010. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
hozzátenném azt, hogy ha tudnád, hogy mit meg nem teszek, hogy 19 éves fiúként 175 centivel 55-ről elérjem a 70 kilót, valószínűleg visítva nevetnél az irónikus szituáción. Hízni nehezebb, mint fogyni.
2010. márc. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha segít, ezzel kapcsolatban elmondanám a tapasztalataimat. Tulajdonképpen bármit ehetek ami édes, vagy akármi, csak az marad rajtam amiben konkrétan fehérje és zsír van. Ilyen a legtöbb sajt, tejtermék. És konkrétan a tej is.
2010. márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, nem akarok kockás hasat :D Csak laposat, kevesebb zsírt látni ott.

Hát ezzel azért nem értek egyet... nézd meg a Super size me c. filmet. Menj el minden nap a mekibe, egyél este lefekvés előtt sokat, csokit, chipset, és garantáltan látni fogod az eredményt :D

2010. márc. 14. 08:59
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: tejet egyáltalán nem iszom (a bolti tej egy szar, nem is igazi tej, hanem tejporból van), igazi bocitej meg nekem nagyon zsíros :S Sajtot kb. 1 hónapban ha egyszer eszem, ha anyu épp görög salit csinál, és tesz bele feta sajtot (de a fetasajt sem zsíros sajt).

Fehérjét viszont muszáj ennem, különben leépülnének az izmaim... ezért eszem sok párolt csirkemellet, halat, néha 1-2 tojást is. Zsírt teljes mértékben elkerülöm.

2010. márc. 14. 09:01
 8/11 anonim ***** válasza:
attól még hasizmozni kell! nem úgy van hogy hasazol és 2 hét múlva 6 kocka lesz ott... sőt, ha megnézed, az élsportoló nőknek sincs kockás hasa.
2010. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ide súlyzós edzés kell ezerrel, építs magadra izmot.
2010. márc. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm a válaszokat. Máshol (szintén itt, ezen az oldalon, ebben az altopikban) meg azt olvasom, hogy hiába van a sok hasizomgyakorlat, nincs helyi zsírégetés :/ Most akkor mi az igazság? Mert annak tényleg nincs értelme, hogy tényleg fejlesszem a hasizmom, de ne látszódjon, mer ott van az a sok zsír :/
2010. márc. 14. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!