Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S Már 4...

Mit csináljak? :S Már 4 hónapja fogyózom, de még mindig van háj rajtam.

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, hozzá 52 kg. Novemberben kezdtem fogyózni, lement 11-12 kg, szépen meg is látszik! Nemcsak mérlegen, de centiben is mérem magam, ott is látszik az eredmény, viszont még van rajtam háj:S

[link]

[link]

Bocsi a képekért, ha valakinek undorító, de kb. ilyen a hasam, ha leülök.

Kérlek, ne gyertek az ilyen "minek diétázol, tökéletes a súlyod!" kommentekkel, mert ha megnézitek a képeket, látjátok, hogy az egy zsírréteg még, ami rajtam van. Tornával nem tudom eltüntetni, hiszen csak aerob edzéssel tudok belépni a zsírégető zónába. Edzés egy héten: 2szer futok, kb. 60 percet, suliból hazagyaloglok (kb. 20 perc), + 2*45 perc tesióra egy héten, bár ez nem sokat ér :D Nem éhezem, eleget eszem.

Tegnapi étrendem, pl.:

reggeli: teljes kiőrl. kenyér, rajta jégsalátalevelek, paradicsom, és egy szelet csirkemellsonka

tízórai: 2 db alma/kiwi/narancs

ebéd: 150 g párolt csirkemell, hozzá uborka, vagy valamilyen saláta (paradicsom, jégsali, ubi, olívabogyó, öntet nélkül!!)

uzsi: 1 pohár kefir/2db alma

vacsi: u. a., mint ebéd, csak 100 g csirkemell.

Szal higgyétek el, nem a mérleggel van a bajom, hanem hogy van rajtam még zsír :S Örömmel lennék én 60 kg is, ha az a 60 kg jórészt izomból épülne föl. Pl. csaj az osztályból ugyanolyan magas, mint én, remekül néz ki, 57 kg, igaz, versenyszerűen sportol, de rajta izom van. Rajtam sajna nincs sok:S Adjatok tanácsot, miképp tüntethetném el azt a hájréteget? Folytassam még a diétám, vagy mit csináljak?:S


2010. márc. 14. 08:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok


A hasizomgyakorlatoknak van értelme, az izmod alakulni és fejlődni fog a zsirréteg alatt. Persze, hogy attól mert ott lesz attól még nem fog látszani a zsirréteg miatt, DE abban a percben amikor a zsirréteg már nem lesz ott, akkor látszani fog a hasizmod és az nagyon jó teljesitménynek számit


Ahoz, hogy a zsirréteg eltűnjön KARDIO gyakorlatokat kell végezni : futás , biciklizés, aerobik, pilátesz, kickbox, úszás, kocogás, sprintelés. Amit szivesen csinálsz és ami jobban passzol hozzád. Azt jegyezd meg, hogy ezek nélkül SOSEM fog eltűnni a zsirréteg, mert a zsirt a hasizomgyakorlatok nem tűntetik el. Ezért van szükséged KARDIO-ra


Ha valamit nem értesz szivesen válaszolok még

2010. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!