Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és sajnos az...

Martinbh kérdése:

13 éves vagyok és sajnos az én hibámból már 83 kilogram és szeretnék ez ellen tenni a többi lent?

Figyelt kérdés

Összeállítanátok valami edzés terv félét?

Vettem pár cuccot:van két 1 kg sújzóm,és egy ugrálókötelem.Ebből tudok gazdálkodni.De emellett ugye ott van a futás stb.Ja és igaz az hogy ha valaki elér egy bizonyos izommennyiséget utána nem nő tovább?Mármint a magasság.



2015. szept. 30. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Az akaraterőm megvan hozzá,már amúgy érzem a testemben hogy ez nem állapot.
2015. szept. 30. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Használd a kalóriabázist!
2015. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

H-sz-p mehet ez

[link]


k-cs-sz gyaloglás 1 óra, egyél csirkét, halat, tojást, sok zöldséget, kevés, cukrot, tésztát, kenyeret és csak tiszta víz 3 liter és napi 5-6 étkezés pihenj sokat.

Ezt az izom menyiséges magasságos szakramentumot meg felejtsd el, 13 vagy a genetikád úgy is megmondja mennyit és meddig fogsz nőni.

2015. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia! :)

Járj valahova sulin kívül sportolni (egyesület, stb.), ugyanis, ha az iskolában túlhajtanak, valamiféle stressz is kialakulhat, amitől eszel, ezáltal hízol. A sport segít levezetni a stresszt.

Persze ha nem találsz a te stílusodnak megfelelő egyesületet, tehát olyan sportot, ami érdekel, akkor válts bérletet esetleg egy edzőterembe, ha tudtok rá áldozni pár forintot.

Ha nem szeretnél kimozdulni otthonról, mert macera, illetve nem szeretnél másokkal/mások előtt edzeni, akkor csináld otthon!

Én a következők szerint szoktam edzeni:

m.life.hu/ez-zsir/20130830-edzes-farizom-karizom-hasizom-hatizom-mellizom-nagy-amarilla-segitsegevel.html


Ha nem szeretnél ez alapján dolgozni, akkor csinálhatod a következőket is:

Kezdetben 1 km futás, naponta növelheted a távot, vagy az időt

Otthon végezz el napi 100 guggolást, a számot is természetesen növelheted naponta

Hasazhatsz - felülések, lebegő ülés, stb.

Arra figyelj, hogy minden nap próbálj meg több izomcsoportra dolgozni, hogy formásodj, fogyj!


Emelett a táplálkozásra is figyelj oda

- Ne igyál cukros üdítőket

- Csipsz, csoki, süti - hanyagold őket

- Egyél sok-sok zöldséget, gyümölcsöt, illetve húsokat!

- Tejtermékeket, tojást, dióféléket is fogyassz, de próbálj minden nap valami mást.


Sok sikert! :)

2015. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 30. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:

még annyit fűznék hozzá, hogy hacsak nem az utóbbi egy-két èvben híztál meg (mondjuk nem tudjuk hogy milyen magas vagy, szóval így nehezebb), de lényeg hogy szerintem nem a te hibád.mivel gyerek vagy

orvosira járok és épp most kezdtem el elhízott gyerekekkel foglalkozni-98÷ban nem a gyerek hibája. Kivétel ha a szüleid elvittek százféle orvoshoz, dietetikushoz, van rendes orvosi diètád, pkusz a szüleid minden megtesznek hogy segítaenek ennek ellenére te titokban telezabálod magad- na, ekkor a te hibád

2015. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, hogy sok sikert, é is kövér gyerek voltam, sajnos a szüleink egy előző generáció, ahol kicsit más volt az egészség fogalma
2015. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és igaz az hogy ha valaki elér egy bizonyos izommennyiséget utána nem nő tovább?Mármint a magasság."


Ez honnan jött? Annyi igaz, hogyha túlságosan megerőlteted magad, akkor lezáródhatnak a csontvégek, így leállítva a magasságnövekedést, de ez nem az izomtömegtől függ, hanem a megterheléstől.

2015. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!