Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lehetséges 60 nap alatt...

Ez lehetséges 60 nap alatt 45kg ot fogyott?

Figyelt kérdés
Ismerosom allitja hogy 60 nap alatt 45 kg ot fogyott napi 4 óra mozgással ugy hogy csak zoldseget evett (nem hanytatta magat meg nem is gyogyszerezte magat azt mondta volt olyan nap amikor nem is evett)szerintetek ez igaz?60 nap alatt szerintem lehetetlen 45kg-t fogyni
2015. okt. 17. 11:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nem igaz.
2015. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Betegség esetén "szokás" sokat fogyni rövid idő alatt. Ez tuti kamu.

És ha ismerősöd állítja, akkor nem látszik rajta véletlenül?

2015. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mar tobb eve el koltoztem budapestrol szegedre aztota nem lattam valamelyik nap talalkoztunk meg kerdeztem tolle mennyi ido alatt fogyott le neki a valasza az volt hogy 60 nap alatt 45 kg
2015. okt. 17. 12:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100% hogy túloz, nem fogyott annyit, csak jobban hangzik!
2015. okt. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Napi közel 1 kilót még 4 óra intenzív mozgással sem lehet leadni, és ha valaki nem eszik semmit vagy csak zöldségeket eszik, annak egészen biztosan nem lesz ereje ahhoz, hogy napi 4 órát fusson mondjuk.


Persze ha mondjuk 250 kiló volt az ismerősöd, akkor lehetséges, de ennél a súlynál kb. már csak annyit kell csinálni a brutál fogyáshoz, hogy hagyja abba a zabálást, és járjon el otthonról sétálni egy picit.

2015. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges szerintem.
2015. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na akkor 60 nap múlva 0,3kg leszek😂 , különben biztos hogy nem lehetséges.
2015. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Apósom 130 kg volt, nem igazán figyelt az étrendjére, konkrétan zabált, aztán szívproblémája lett, műteni kellett, viszont közölték vele, hogy addig, amíg nem fogy le, addig nem lehetséges a műtét. Dietetikushoz ment, külön étrendet állított neki össze és napi szinten mozgott is, neki ment le szűk fél év alatt 50 kg.

Szóval a 60 nap igen csak túlzás!

2015. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vesebeteg volt, amitől szétvizesedett, majd ledializálták róla a felesleget; e mellé még diabétesze is lett, ami nem kezeltetett, nem kapott inzulint, akkor nagyon kicsavarva lehet, hogy két hónap alatt ennyit fogyott, bár kétlem, hogy csak úgy sétálgatna utána.


Lényeg a lényeg, túlozni jó, menőbbnek érezheti magát tőle, nem kell bevallania, hogy hónapokig szenvedett, s nem csak úgy ledobta magáról.

2015. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!