Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez lehetséges 60 nap alatt...

Ez lehetséges 60 nap alatt 45kg ot fogyott?

Figyelt kérdés
Ismerosom allitja hogy 60 nap alatt 45 kg ot fogyott napi 4 óra mozgással ugy hogy csak zoldseget evett (nem hanytatta magat meg nem is gyogyszerezte magat azt mondta volt olyan nap amikor nem is evett)szerintetek ez igaz?60 nap alatt szerintem lehetetlen 45kg-t fogyni
2015. okt. 17. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igencsak hihetetlenül hangzik. Mert ugyan lehet napi 1 órát fogyni (nem 4 óra mozgással, többel :D), de nem 2 hónapon át, nem is bírná az ember, ettől tuti napok alatt kikészül.
2015. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

60 nap alatt 85-ről 75-re nagy cucc, de kivitelezhető. - Láttam már.

135-ről 105-re nekem sem volt megterhelő kevesebb mint 2 hónap alatt, de azért tudatosan kellett felépíteni. Ha erre valaki különösen sok figyelmet fordít és heti 4-5 edzést beiktat, nagyon odafigyel a diétára, 180cm-vel 135kg-ről 90re is lemehet simán!

2015. okt. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!