Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is dagadt vagyok?...

Szerintetek is dagadt vagyok? 13 éves, lány,169 cm és 65 kiló.

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim szerint dagadt vagyok, anyukám is szokta mondani és én is úgy gondolom. Nem szeretek tükörbe nézni, mert utálom a saját látványomat. 179 cm-hez 65 kg igaz sok? Szerintem igen. Szeretnék fogyni. Nyáron terveztem hogy futni fogok. De nem értem el odáig. Amúgy futópályára nem szeretnénk menni mert ott mindig fociznak, meg ismerősok ott szokták lenni és ők csúfolnának.......szóval nem. A kert végén jó lenne. Csak hogy most hogy hideg van, meg iskola nem tudok. Tornázni sincs időm. Csak talán 50 guggolás, 50 hasprés, 10 fekvőtámasz. Tudom ez semmiség, de mást nem tudok. De szerintetek is dagadt vagyok így súlyt elnézve? És csak úgy, de nem izomtól vagyok ennyi kiló.
2015. okt. 25. 15:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Igen elírtam másodszor a magasságot. 169 cm vagyok.

Itthon általában szódát iszok, a suliba teát meg sprite-ot viszek. Kólát nem iszok csak talán két hónapban egyszer, amikor megkívánom. Nassolni nem szoktam. Édességet sem gyakran eszek. Csak néha egy szelet süti vagy egy szelet csoki. Már olyat nem csinálok hogy este 11kor egy csomag csipszet eszek.

Evésnél nem figyelek hogy csak zöldségeget egyek. Azt eszek amit anyukám főz. Pörkölt, húsleves, krumplistészta....... Naponta kb. háromszor eszek, nagyon későn nem .

Még olyan év közepéig alig ettem édességet, aztán 2-3 hónapig jobban, most 2 hete nem.

Amúgy anyukám sem úgy szokta mondani, hogy odaáll elém és: Lányom, dagadt vagy! Hanem például, ha mondom hogy kicsi rám egy nadrág, azt mondja, hogy azért mert meghíztam.

A suliban tesi órán futtatnak velünk kb. 1 km-t. Meg tornázunk.

Jövő nyáronbiztos fogok futni. Addig maradok pár guggolásnál, hasprésnél és fekvőtámasznál.

Volt egy idő mikor csináltam felülést és lejjebb is ment a hasam, de mikor abbahagytam minden visszajött.

És bocsi, képet nem hozok!

2015. okt. 26. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!