Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tánccal lehet fogyni,...

A tánccal lehet fogyni, mármint ha intenzíven fél órát táncolok minden nap, de csak otthon magamnak?

Figyelt kérdés
Szóval. 13 éves, 173 cm, és 80 kg. Tudom, hogy kva sok, és ezért is akarok lefogyni. Minimum 10 kilót. De leehtne többet is. Szerintem amúgy nálam ez genetikai dolog, anyu apu mind2-en kövérek, és akkor én is az. Jó tudom nem foghatom rájuk, de ez is állhat a dolgok mögött. Mert nem eszek sokat. És nem szeretem az édességeket, a nagy cupákokat, a csipszet, semmit. Tök egészséegesn eszek, mégis ez van. És még mozgok is. Minden nap gyalog megyek suliba(1,5 km) hétvégn biciklizek, vagy körbejárjuk a város bnőmmel, és mégis. Na m1. Már elfogadtam. De most látványosan le akarok fogyni. És hogy ha itthon ugrálok, meg táncolok, ökörködök vagy fél órát, hogy utánna alig kapok levegőt, olyan mint amikor futok, akkor szerintetek ez használni fog? vagy ha nem, mit tegyek?
2010. márc. 17. 20:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia! Mennyinél tartasz most a fogyásban? Én 172 centi vagyok és 86 kg. Fogyózni kezdtem, én is a táncra gondoltam mint mozgás:)
2016. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!