Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem megy a fogyókúrám,...

Miért nem megy a fogyókúrám, mit változtassak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elkezdtem diétázni és edzeni de a kilók ne csökkennek,illetve csökkennek de amint nem tartom be a diétát hanem eszek mást is elkezd visszajönni.Miért lehet ez?Napi 70 percet elliptikus trainerezek intenziven és 1500 kalóriát eszek.reggel szendvics azaz szénhidrát délben virsli vagy tojás aztán edzés este pedig 200g csirke mell.Válaszokat előre is köszönöm! 17/f 90 kg 180cm
2010. márc. 21. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfeljtettem leirni, hogy napi 1.5 órát testépitek.Naponta kb 110 g fehérjét 99g szénhidrátot és 75 g zsirt eszek összesitve
2010. márc. 21. 20:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább ötször egyél egy nap, de keveset. Sokkal jobbat tesz az anyagcserédnek, mintha napi háromszor sokat ennél. Délelőtt jöhet a szénhidrát is, délután és este viszont csak fehérje menjen. A csirkemell nagyon jó, de ne krumplival vagy rizzsel edd, hanem salátákkal, nyers zöldségekkel.

Én anno úgy adtam le 18 kilót kb. 2-2,5 hónap alatt, hogy délelőtt mindent megettem, délután viszont csak zöldség és sovány husi, néha egy kis zsírszegény sajt. Mondjuk nem mozogtam mellette, most már én is sportolok. :)

Reggelire a szendvicsedet is zöldségekkel fogyaszd.

És kitartás! Nem szabad elkeseredni, van, akinél hosszabb idő után indul be a fogyás.

Remélem, tudtam valamennyit segíteni Neked! :)

Sok sikert kívánok!!!

24/L

2010. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ;)
2010. márc. 24. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!