Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem működik a fogyókúrám...

Miért nem működik a fogyókúrám? Mit csinálok rosszul és mit változtassak?

Figyelt kérdés

Pont ma egy hónapja kezdtem. De eddig egy deka, egy centi le nem ment. Semmi.

Reggeli: zabkása + tej

Ebéd: gyümölcs. Ma pl egy fél sárgadinnye

Vacsora: saláta + natúr csirkehús + egy Danone Activia joghurt

Heti 4-szer 60 perc szobabiciklizés és heti 3-szor 30 perc Réka DVD otthon.

Naponta 2,5-3 liter vizet is megiszok.

Mi a rossz ebben? Miért nem fogyok?

34 éves, 167 cm magas, 100 kilós nő vagyok.


2009. júl. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem többet kéne enned,és többször. Így megfogsz edződni a fogyás ellen,még ennyi mozgással is.

Szerintem reggelire,ehetsz bőségesebben.Egyél reggel 1szelet tk kenyeret. +sonka+paradicsom.Tízóraira is egyél valamit,legalább 1-3almát,vagy 1 natúr joghurtot.Ebédre, egyél csirkehúst,salátával,zöldségekkel,némi rizzsel.Uzsonnára,próbálj valami könyebb étkezést beiktatni,például egyél, 1doboz kefírt,vagy 2-3 db répát,akármit. Vacsorára úgyszint mehet a zöldség+hús párosítás. Ha megéhezel este 6-7 után,akkor is egyél. Csak ne szénhidrátot,enni kell,főleg ha sokáig fent vagy. Például megéhezel este, 1-2 szelet fehérhús teljes nyugotsággal mehet. Vagy akármilyen zöldség,(kivéve krumpli,kukorica,hüvelyesek) is.


Sok sikert.

2009. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem csodálom, hogy ezzel az étrenddel nem sikerült fogyni! A teendő a következő: A fogyókúrát kezd 3g szénhidrát/ testsúlykilógrammon és legalább 1.8g/testsúlykilógramm fehérjével! Tehát neked 186 ch-ra és kb 120g fehérjére lesz szükséged egy nap! Az a jó diéta, ha hetente durván 1 kg megy le rólad! Ha ennél jóval több megy le akkor csökkentsd a ch mennyiségét 20g-al! Ha pedig kevesebb akkor növeld 20g-al! Végezz heti 3x súlyzós edzést és mindennap 40 perc lassú pulzus folyamatos mozgás! A pulzus ne legyen több mint 130!Pl. lassú kerékpározás, tempós gyaloglás, gyenge kocogás. Fontos, hogy délután 4 után szénhidrátot ne vigyél be! Ajánlatos a diéta alatt lenmag olajat is inni a "jó" zsírok miatt! Jó minőségü szénhidrát forrás: rizs, durumtészta, krumpli, zabpehely. fehérje forrás: hal, túró, húsok(csirke), tojás. Cukrot, kólát, fehér lisztből készült sz@rokat nem ehetsz! Bővebb infó privát!
2009. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bővebb info lent:

[link]

olvasd végig

2009. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!