Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak hasból? Egyszerüe...

Hogy fogyjak hasból? Egyszerüen már nem tudom mit kezdjek vele! Bocs, hogy kicsit hosszú lett

Figyelt kérdés

Konkrétan semmit nem fogyok onnét ha futok ha táncolok semmi nem megy le ami izzad rajtam az az arcom a vállam a fenekem a combom és a hátam, nem mintha onnét nem kéne de a hasamból kéne leginkább mivel kötényhasam van gusztustalan. Mikor körbe tekertem a hasam akkor sem izzadt pedig tánc közben látom, hogy mozog.Felülések hatástalanakok.Úgy döntöttem ezen a héten megiszok napi 0.5dl keserűsós vizet.Hozzáteszem nem sokat eszem napi 600-800kcal-t sem lépem túl.Most ilyenkor mivan? miért nem fogyok? Mit csinálhatnék még?

18/L


2010. márc. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek a klubban, én is hasonló problémával küzdök.

Nekem ugyanezen az oldalon azt javasolták, hogy sok kardio mozgást kellene végeznem, de ha a kötényhas alatt nincs zsír, akkor nem fog eltünni.

Én is tornázok, mozgok, felülés meg minden, de semmi, de nem adom fel.

Nem eszel egy kicsit keveset? Mondjuk én nem tudom így kcalban, hogy mennyit eszek, de tutira többet. Szerintem olyan 1800-2000 a normális.


Ne add fel a tornát és igyál sok folyadékot!

2010. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző tényleg jót írt .Egyél többet mert azért nem megy le a hasad lehet mert a szervezetednek az amit eszel kevés és amit megeszel elraktározza hogy legyen tartaléka.
2010. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés.

Vagy mindenhonnan fogysz vagy sehonnan.


Heti 3x 40 tempós séta zsírégető hatású.

Ne állj meg amíg nincs meg a 40 perc.

Zsírégetés szempontjából jobb mint a futás.


Ja és egyél napi 6szor 3 helyett, fogyást beindítja, koplalást meg felejtsd el, attól csak hízhatsz.

2010. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
napi 60percet mozgok intenziven plusz 30prcet i"zom építéssel" töltök , igazábol mindenem fogy csak a hasam nem így az még nagyobbnak látszik ahogy fogyok más helyekről
2010. márc. 22. 15:44
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
megfelelő precÍz, kiszámolt és betartott diéta nélkül nehezen lesz kockás hasad sajnos,
2010. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!