Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bűntudat kajától!?

Bűntudat kajától!?

Figyelt kérdés

Sokáig diétáztam és sikerült is lefogynom 47-48 kg-ra. Viszont most nagyon nehezen térek vissza a diétából. Szeretnék normálisan étkezni (mindenből mértékkel). Eddig működik, nem híztam vissza, de állandóan bűntudatom van.

Ezt szeretném legyőzni, de nagyon nehéz mert rettegek a visszahízástól és sajnos rajtam 1-2 kg is simán látszik (157 cm vagyok). Boldogabb vagyok, hogy végre megint eszek szénhidrátot is, de ha megeszek egy pizzát vagy hambit vagy bármit már azon gondolkozom, hogy ezt majd le kell adnom...Vannak mások is így ezzel?



2015. dec. 16. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mióta legjobb barátnőm a mérleg és két éve életmódot váltottam, én is hasonlóképp vagyok ezzel. Nem tudok jóízűen megenni egy pizzát, mert tudom, hogy ez csak kalória volt, de tápanyag nem volt benne jóformán egy szál se, és már számolom, hogy mennyit kell majd bicikliznem, ha hazaértem.
2015. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz így élni...:(
2015. dec. 16. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ketogén életmódra váltottam, a szénhidráttól nem lennék boldogabb, csak éhesebb és enerváltabb... Plusz remekül stagnálok.

Van, aki könnyebben hízik, de akkor is felesleges paráznod :) Odafigyelsz, s írod is, hogy látszik 1-2 kiló. Ha majd látod, akkor könnyedén leadod (nem hiszem, hogy azokban a napokban sokaknak feltűnne, hogy tyű, 1 kilóval több vagy. szerintem inkább csak téged zavar akkor is. tudom, hogy van, akin 2 kiló plusz már úszógumi, de még az sem akkora vész, hogy emiatt ne tudj normálisan enni, bűntudat nélkül).


Persze egy rendes életmódváltás, amiben csak nagyon alkalmilag van pizza, jobb.

2015. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!