Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok kevesebbet enni! Mi...

Nem bírok kevesebbet enni! Mi tehetnék?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, 160 cm, 58 kg. Ez nagyon sok, és látszik is rajtam. Naponta négyszer eszem, főleg szendvicseket. Kívánom az ételt, és ha még rossz kedvem is van, biztos nem tudom megállni, hogy ne egyek! Tornázom rendszeresen, de nem fogyok semennyit, pedig nem ártana. Főleg a felsőtestem nagy, nyárra szeretnék csinosabb lenni. Hogyan érhetném el?
2010. márc. 23. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

amikor rád jön ez a kényszer h hüü most ennem kell, menj el sétálni, vagy kocogni vagy biciklizni vagy aludni..

keveset egyél este, sok zöldség gyümölcs és rengetek folyadék, mikor éhes vagy inkább igyál meg 10 liter vizet :D


mivel a szendvics gondolom zsemléből áll, ami alapjába véve 150-200 kcal.. így az nagyon hizlal, egyél kevesebb szendvicset!


a nassolásokat meg főleg kerüld el!! ne legyen ilyen TV előtti rágcsálás meg ilyenek ;))


ha szomorú vagy, menj át egy barátnődhöz nézz meg egy vígjátékot, különben ez számodra hamarosan majd valami kóros kényszer evéssé fog kialakulni, és nagyon nagyon elfogsz hízni!!!!


járj el esténként kocogni, vagy menj kondiba, (már úgyis jó idő van )



15/L

2010. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Sportolj, s a szendvicsek helyett étkezz egészségesebben! Levesek, húsok kevés körettel, főzelékek (főleg habarás nélkül) sokat javítanak majd az alakodon, hiszen kevesebb szénhidrát van bennük, mint a szendvicshez használt kenyérben, gyorsabban és hasznosabban tudja lebontani őket a szervezeted! :)

Hajrá!

2010. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tornázást ne hagyd abba.Ha van rá mód minden étkezés előtt egy kis pohár víz.Kezdj el kíváncsiskodni az elfogyasztott ételek mibenléte felől.Kezdetnek a kevésbé zsírosakat tartsd előnyben.És ha már nem bírod kihagyni a szendvicseket fontos lenne,hogy ne fald be, hanem lassan jól megrágva egyed meg a hangsúly a lassan...

Délután 5 vagy 5 óra 30 percig edd meg a vacsorádat...és utána 20 perc séta.Kerüld az alkoholokat rengeteg kalória van bennük ( persze ez nem azt jelenti ,hogy alkalmak pl. szülinap vagy szilveszter stb. ne igyál )csak ésszel. Én pl. minden szendvics mellé eszem egy almát illetve egyszerre eszem őket.

Ne kerüld a szabad mozgást ha a haverok hívnak focizni de te éppen a Pc előtt ülsz kapcsold ki, menj focizni legalább jobban alszol...

A lényeg, figyelj magadra, ne higgy a tablettás megoldásoknak kamu az egész.

A paraszti józan ész kifizetődőbb...


VírusMentesÉvet...

2010. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ehetsz nyugodtam szendvicset ha rozskenyérből van!
2010. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

minden a fejedben dől el. ha nem akarsz tenni ez ellen, akkor nem is fogsz erről leszokni.

egyszerűen mondd azt, hogy állj, elég volt, nem eszem ennyit.

az evés nem egy hobbi, csak létfenntartás. ne ez határozza meg az életed...

2010. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kedvesem az anyukád lehetnék, ezért most így olvasd a soraimat. Nem vagy elhízva egyátalán, de a táplálozásod eléggé egyoldalú. Én elmondom hogy kellene enned. Reggelire nyugodtan egyél meg egy szendicset, zsemláből, ha már annyira szereted :) Tízóraira egy almát/banánt/stb. Ebédre NORMÁLISAN leves+ másodikféle, na de nem valami mű kaját, hanem igazi házi kosztot. Ha anyukád nem főzz, kérd meg fizessen be neked valahol menüre vagy menzára vagy menj a nagymamához, de mindeképp egyél főtt ételt!!!!!! Uzsira megint ehetsz gyümölcsöt vagy joghurtot Vacsira pedig megint ehetsz egy szendvicset vagy egy kis tányér rántotta, ez-az. Minden nap sétálj nagyokat a barátnőkkel, értem ez alatt hogy mondjuk egy óra gyors gyaloglás (mintha sietnétek valahová) és közbe pletyózhattok is :) Én ezzel a sétálós módszerrel, máskor 4 hónap alatt 6 kilót fogytam 62-ről 56-ra.

Sok sikert kívánok!

2010. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szar kajákat kéne enni és fogynál!
2010. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!