Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melegszendvics diéta?

Melegszendvics diéta?

Figyelt kérdés

Egyik barátnôm ezt ajánlotta, mivel neki bevállt. Nagyon is.

A lényege az, hogy napi 3 db melegszendvicset lehet megenni, olyan feltéttel, amilyennel csak akarjuk (azért a nutella meg zsír és tepertô nem a legjobb döntés).

Fogunk 2 db toast kenyeret ráteszük a mi kis feltétünket és összetoastoljuk.

Szerintetek bevállhat egy +6 kg felesleggel rendelkezô lánynak?

Tisztában vagyok, hogy hiányzik a vitamin meg minden, de igyekeznék sok zöldséget, gyümölcsöt az étkezések között enni.

17/L



2015. dec. 27. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6 szelet toast kenyér miminum 400 kalória, 80 körüli szénhidráttal. Erre jön vaj, sajt, felvágott vagy melegszendvicskrém, kijöhet ez bőven nem koplalósra. Persze fehérje az nuku, csak szemét.
2015. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, kérdező. csak egy szemléltető fotó két azonos súlyú nőről : [link]


ird már azért majd le, hogy mire jutottál, mivel akarsz fogyózni. remélem, nem a melegszendviccsel és a gyümölccsel, azzal legjobb esetben is csak az első lány külsejére lehet elérni. a másodikra akarj hasonlitani .) minden étkezésnél egyél fehérjét. és nem ártana kiszámolni a napi kalória-, illetve szénhidrát-, fehérje-, zsirigényedet is ,illetve hogy mennyivel kéne ezeket csökkentened (mondjuk a fehérjét sztem növelni kell majd, mert nem sok magyar ember eszik eleget belőle, a magyaros kaják zsirosak és szénhidrátdusak..). a kaloriabazis.hu oldalon mindenféle élelmiszer és étel adatai fenn vannak.

2015. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!