Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok. Szeretnék...

Túlsúlyos vagyok. Szeretnék lefogyni, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. És túlsúlyos. A koromhoz képest rettenetesen kövér vagyok. 170 centi magas vagyok. Már korábban keztem neki különféle fogyókúráknak. Amit a legjobban bírtam az 3 hétig tartott. Már nagyon bánom, hogy abbahagytam, mert belegondoltam abba, hogy most milyen szép formás lehettem volna, ha végig csinálom. Tanácsot szeretnék kérni, hogy tudnám az akaraterőmet fokozni. Miyen étrendet ajálanátok? Ez mellett mozogni is szeretnék. Sajnos a túlsúlyom miatt kialakult az aszthmám. Most, hogy jön a jóidő szeretnék biciklizni és futni járni. Mennyi időre csináljam ezeket? Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 25. 11:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
de én az vagyok. volt olyan h éjjel kellett bevinni az ügyeletre mert anyira fulladtam.
2010. márc. 27. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!