Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel fogyhatok?...

Ezzel a módszerrel fogyhatok? Tudnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Mindig is kis vékony voltam 160 cmhez,45 kg..aztán zavaéy nyáron elkezdtem fogamzásgátlót szedni.(a bőröm tele van hibákkal,és pattanásokkal ezért magas hormontartalmú tabit kaptam,hátha elmúlnak tőle)Sajnos később családi okok miatt depressziós lettem és elkeztem mégjobban fogyni..aztán ahogy kezdtem kicsit jobban lenni(vagy talán a fogamzásgátló miatt) észre vettem,hogy nagyobb a fenekem,a combom,lett egykis hasam és ami a legjobban zavar az úszógumi.Elkeztem edzeni ezekre a testrészekre,futni mostanában nem tudtam menni a hideg miatt(nagyon könnyen megfázok)..de most,hogy jön a jobb idő azt is elkezdem hozzá.Étrendet változtattam,és érdekelne,hogy ezt jól csinálom-e? vagyis hatásos-e ez egyáltalán vagy vegyem mégkomolyabban?Reggelire általában megiszok egy kefirt mellé egy szeret rozskenyér,Ebédre egy kis tányér leves és valami főtt étel amit szintén próbálok valami egészségesebb diétásabbat és fele annyi adag mint régen..vacsorára ismét egy kefir,esetleg valami saláta tojással vagy csirkemellel.Napközbe mondjuk tízóraira gyümölcs,vagy répa,néha valami diétás nasi..viszont néha muszáj innom pár korty cukros üdítőt mert a cukrom gyakran leesik,de általában csak vizet és zöld teát vagy citromos vizet iszom(természetesen izesítés nélül)

Viszont érzem is magamon néha,hogy ez kicsit gyengít,annyira hozzávoltam szokva,hogy bármit bármikor ehetek mert olyan jó 5 évig 45 kiló voltam és semmit se híztam..most edzek kb egy hónapja de még nem igazán látok változást..a fenekemre általába kb 150 lépcsőzést csinálok,mellé 50 gugolást,lábemelés,tárogatás 150-150,hasazni még mostanában kezdtem el de 150 gyakolrat összesen,most elkezdtem nézni még gyakorlatokat hasra meg amik elvileg jót tesznek az úszóguminak és a csípőnek.illetve veszek ugrókötelet és hullahopkarikát is.:) Szerintetek ez így megfelelő?Esetleg mikor láthatok már valami fejlődést? Sajnos elég türelmetlen tipus vagyok.Ha valami tanácsotok van esetleg,örülnék neki.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 28. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
-én azt olvastam,hogy egy 45 kilós nő ,még fogyni akar,ehhez kér tanácsot,hát adjon neki aki akar....))
2016. jan. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy szédülsz, és nem érzed jól magad mert az étkezésed minden csak nem normális. Arról nem is beszélve, hogy egy kórosan sovány lány még mindig fogyni akar. Neked nem fogyni kell, hanem orvoshoz menni, kezeltetni magad mert önértékelési gondjaid vannak.
2016. jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kérdésemre nem kaptam választ:)

mellesleg leírtam,hogy 45 kg voltam aztán a fogamzásgátló szedésének elkezdése után hízni kezdtem

semmiféle önértékelési problémáim nincsenek,járok eleget orvoshoz szóval örülnék ha az ilyesfajta b*szogatásokat ellehetne kerülni mert már komolyan rosszul vagyok az ilyen rosszindulatú emberektől,vagy ha nem is rosszindulatú akkor csak simán bunkó,aki nemtudja szépen megfogalmazni a mondanivalóját..

Leírnám akkor,nemarra vagyok kiváncsi,hogy fogynom kéne-e vagy sem,senki sem látja az alakom,senki sem érzi hogy mit érzek én a saját bőrömben.A kérdésem az,hogy jó-e az amit csinálok ésha nem kaphatnék-e pár tanácsot mivel tehetném hatásosabbá?

2016. jan. 28. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!