Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menyit fogyhatok ezzel a...

Menyit fogyhatok ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés

Ha naponta eszek

reggelire: egy nagyobb szelet fehér kenyér(tudom nem a legjobb) megkenve Liga vajjal és házi szalámi

tízórai:egy kifli és egy zsemle sajnos ez is fehér

ebéd: egy zsemle

uzsonna:vmi gyümölcs

vacsora vmi zöldség

Sport: hétköznapokon:sulis tesi óra+ 1 km séta naponta

hétvégén(mindkettő nap):futok kb.1 km


2016. febr. 7. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
1 km séta/ 1km futás nem sport, egész nap szénhidrátot eszel csak semmi fehérjét. Nem tudjuk hány éves fiu/lány milyen magas hány kiló vagy, de szerintem nagyjából ugy semmit nem fogsz fogyni vagy max 1-2 kilót.
2016. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
12 éves lány vagyok és 68 kg.
2016. febr. 7. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ennél szarabb fogyokúrát is ritkán látni :)
2016. febr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A testmagasságod is kéne!
2016. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Ennél rosszabb diétát nem is tudtál volna összeállitani. Nem igazán értem miért szeretnél 12 évesen fogyózni, nekem ennyi idősen nem ezen járt az agyam. Szoval a fent leirtak helyett:

Reggeli: almaszeletek/banán megkenve mogyoróvajjal (nem nutellával, mogyoróvajjal) vagy ha azt nem szereted, akkor pl. avokádókrémes szendvics paradicsommal, vagy csak simán különvöző gyümölcsök. Igyál hozzá egy nagy pohár vizet, az sokat segít a fogyásban.

Tízórai: Szerezz valami teljes kiőrlésűt, és pakolj bele sok zöldséget, meg bármit amit szeretsz, emellé is ehetsz valamilyen gyümölcsöt

Ebéd: Valami egészséges. Főzelék, krumpli, csirke, amit csak akarsz.

Uzsonna: gyümölcs/ joghurt

Vacsi: zöldségsaláta

Sport: Nem tudsz iskolai sporton részt venni? Pl. Röpiedzés, vagy ilyenek? Ha nem, kocogj pár percet, aztán sprintelj egy kicsit, kocogj megint, sétálj, és ezt ismételd meg párszor. Ne fuss rögtön nagy evések után, de éhgyomorra se. Kapj be előtte egy müzlit vagy ilyesmit. Ha csak zsemlén élsz, azzal nem fogsz fogyni, egészségtelen. Főleg ha az ebéd is csak ennyi; egy zsemle. Ha nem eszel eleget, az anyagcseréd lelassul, és a szervezeted minden lehetséges dolgot elraktároz, emiatt híznál. Inkább egyél annyit, amennyi jól esik, de figylej rá hogy egészséges legyen. A szalámi zsíros, a vajban sok a koleszterin, ez is rossz neked, főleg ha hosszútávra tervezel. Keress neten diétákat, de figyelj hogy elég gyümölcsöt egyél, az adja a szénhidrátot. Ez energiát ad a testednek.

2016. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy ezt a fogyó kúrának nevezett szarságot felejtsd el!

Egész nap szénhidrátot eszel. Pont azt amit minimumra kell venni fogyókúra alatt.

Egyél fehérjét is.

Reggelire bőségesen egyél, szalonnát, tojást. Szóval táplálót kevés kenyérrel, egy szelet jöhet nyugodtan, de ne 2-3 szelettel ha lehet.

Tízóraira egy almát, narancsot, 2-3 szem mandarint ehetsz, majd ebédre egyél rendesen Levest, másodikat. A leves nagyon fontos folyadék, és vitamin forrás, minden nap egyél!!(Ne zacskósat, hanem házit)

Uzsonnára ugyan úgy, egy alma ilyesmit.

Vacsira egyél valamit ehetsz kenyeret is. És nem kell félni a fehér kenyértől, hisz mértékkel semmi bajod nem lesz tőle.

Na mindegy a lényeg, a fő étkezéseket ne lógd el! Reggeli, Ebéd, Vacsora!!! Mindenképp egyél rendesen, közte nem kell enned szendvicset stb. Tízórai, és uzsonnára egy egy alma, valami gyümölcs.

Azonban ami ennél is fontosabb!!!!!

ÁLLJ NEKI MOZOGNI!!!!

Semmit nem mozogsz.

A sulis tesi óra az nem mozgás,+ 1km még futásból is kevés, sétából meg aztán semmi. Főleg 12-évesen.

A te korodban én betegen is többet mozogtam mint te most egészségesen.

Szóval ne várd, hogy fogyni fogsz és egészséges leszel, ha egész nap a valagadon punnyadsz. ehetsz akármilyen csodaszert, és koplalhatsz ahogy akarsz, de mozgás nélkül nem fog menni.

2016. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Ne, könyörgöm ne egyél szalonnát bőségesen reggelire, kivéve ha szívinfarktust akarsz 23 évesen, és még jobban elhízni.
2016. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és az ilyen koplalásokat, felejtsd el, ha nem akarsz idő előtt meghalni.

Ebben a korban a szervezetet ért stressz (koplalás, mozgáshiány) Súlyos károkat okoz. a belső szervekben, a csontozatban stb. És akár 20-30évvel is megrövidítheti az életkorod. Vagy meddőség is felléphet.

2016. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád sosem főz/nem vagy menzás? Meleg ételt nem eszel?
2016. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A banános mogyoróvajas fa.szságot hanyagold :)

Annál nagyobb ba.romságot nem is csinálhatnál, mint, hogy reggelire töménytelen mennyiségű cukrot zabálsz.

2016. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!