Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem érzem jól magam a bőrömben...

Nem érzem jól magam a bőrömben, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) 162/54/15 :)Nagyon szeretnék pár kilót leadni,mert nem érzem jól magam a bőrömben. :S Van rajtam itt ott egy kis háj és nagyon zavar...Egy a problémám,hogy nincs akaraterőm...Ennek meg az az oka,hogy mindenki dicsér,meg mondja,hogy nem kell fogynom,jól nézek ki...De én nem így érzem,nekem így nem jó,nem vagyok megelégedve magammal,de ha mindenki dicsér nagyon nehéz :( Segítsetek kérlek!
2010. márc. 30. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Menj pszichológushoz.
2010. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvességed :)

De ha nem tudsz normális választ adni,akkor inkább kímélj meg a hülyeségeidtől! köszi

2010. márc. 30. 19:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezted, mit csinálhatnál. Válaszoltam teljes jóindulattal. Ha neked ez hülyeség, akkor csinálj, amit akarsz...
2010. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nincs szükségem pszichológusra...
2010. márc. 30. 19:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg akkor ne haragudj,úgy jött le,hogy gúnyolódsz.
2010. márc. 30. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is 162 cm vagyok, és igen van rajtam felesleg, 52-53 szeretnék lenni. Ha neked ennyi kell a megerősődéshez akkor igen, lehetséges hogy van rajtad 1-2 kiló felesleg.
2010. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
én 168 cm vagyok és 51 kg de még így is van mit fogynom szóval mindent bele ha te látod magadon ,hogy van mit fogyni akkor igenis van.Az meg ,hogy jól nézel ki lehet csak azért mondják ,hogy jobban érezd magad ,mert látják rajtad ,hogy bánt.Illetve az ,hogy jól nézel ki szerintem nem egyenlő a karcsúsággal :) bezony...
2010. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Az utolsónak: Te mért akarsz fogyni? Az ideális testsúlyod 58kg... nem tudom, hogyan oszlik el a testeden de...én nem akarnék fogyni.
2010. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sajnos csípő,has,fenék,comb kritikus..nemtudommiért:S pedig ma már 50 kg voltam csak és mégis ott kicsit husisabb vagyok.Tudom ,hogy az 58 lenne a jó de hát még 50-el is csak pont jó vagyok..
2010. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez a bajom, nekem is mondják, hogy jól nézek ki, szerintem pedig egy malacra hasonlitok inkább :( (158cm és 60kg vagyok...), akkora csipőm van mint egy ház, és olyan nagyok a combjaim. :(

Én megprobálok mindent, most pl lekötöm magam ezzel-azzal, hogy ne gondoljak a kajálásra... Kiragasztok egy malac képet a hűtőre, hogy emlékeztessen, hogy kövér vagyok, és nem szabad ennem :/ :D

Lehet beválik XD

2010. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!