Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok elaludni, annyira...

Nem tudok elaludni, annyira kövér vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évek óta egy zsírdisznó vagyok,a vágóhídon tőlem kérnek tanácsot,hogy táplálják az állatokat. Annyira undorítóan áll nekem a kövérség,hogy tegnap sms-t kaptam a Nagy fogyás műsorvezetőjétől. Hogyan lehetne ennek véget vetni örökre? Mindenem az evés,az az egy dolog ami mindig örömet tud okozni érjen bármilyen csalódás az élet bármely területén. Viszont nem vesz így komolyan senki,senkinek se tetszek és én se érzem magam jól. Semmi kedvem koplalni,kalóriát számolni,betegesen figyelni az étkezésre és a sportra. Azt akarom,hogy a szokásaim által természetesen legyek vékony,mint az alapból vékonyabb emberek.( nem arra gondolok,aki genetikailag vékony,hanem akinek nem szüksége megzabálni mindent,ami az orra elé kerül)Utálom ezt az egészet,véget akarok ennek vetni örökre,TARTÓSAN!. Mit tehetnék? 20/L 156cm / 68kg

2016. márc. 3. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a My 600-lb Life néhány epizódját .
2016. márc. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A testtömeg indexed 27,94, ami túlsúlyos.

79 kilónak kéne lenned, hogy az elhízott kategóriát alulról megcélozd.


Az Ön Ideális Testtömege: 52.8kg

Kívánatos szélső értékek: 45.0kg - 60.6kg


Szóval azért zsírdisznó nem vagy.


"Mindenem az evés,az az egy dolog ami mindig örömet tud okozni érjen bármilyen csalódás az élet bármely területén. "


Neked nem koplalásra, hanem pszichológusra van szükséged, hogy a problémáidat ne evésbe fojtsd, és ne ez legyen az egyetlen örömforrásod. Célokat, terveket, elfoglaltságot kéne keresned magadnak.


Mindemellett célszerű lenne sportolnod is, mert egyrészt fogyaszt, másrészt javítja a hangulatot, és célt ad.


10-15 kilót kéne csak lefogynod, ez messze nem tragikus, és főképpen nem lehetetlen küldetés.

2016. márc. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A testtömeg indexed 27,94, ami túlsúlyos.

79 kilónak kéne lenned, hogy az elhízott kategóriát alulról megcélozd.


Az Ön Ideális Testtömege: 52.8kg

Kívánatos szélső értékek: 45.0kg - 60.6kg


Szóval azért zsírdisznó nem vagy.


"Mindenem az evés,az az egy dolog ami mindig örömet tud okozni érjen bármilyen csalódás az élet bármely területén. "


Neked nem koplalásra, hanem pszichológusra van szükséged, hogy a problémáidat ne evésbe fojtsd, és ne ez legyen az egyetlen örömforrásod. Célokat, terveket, elfoglaltságot kéne keresned magadnak.


Mindemellett célszerű lenne sportolnod is, mert egyrészt fogyaszt, másrészt javítja a hangulatot, és célt ad.


10-15 kilót kéne csak lefogynod, ez messze nem tragikus, és főképpen nem lehetetlen küldetés.


(Van egy ismerősöm, olyan magas kb. mint te, de 90 kiló körül van. Na ő adhatna tanácsot a vágóhídon, nem te.)

2016. márc. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Lusta vagy!Kapd össze magad,

sportolj és ne zabálj annyit!

Kezdésnek ihatnál naponta 4 liter vizet,ami eltelít.

2016. márc. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés, úgy ahogy van. Ne fárassz minket.
2016. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát persze. Magyarország nagy része jóval kövérebb, szóval hagyjuk ezt a feltűnősködést.


Nem mindenki tud olyan étrendre térni, amivel természetesen lefogy. Van, akinek muszáj éheznie (nem kevés kalóriával, de végig kell éheznie az estét és korgó gyomorral lefeküdni. Kibírható, de nekem ez se megy, mert tönkreteszi az alvásomat és másnap nulla energiám lesz és semmire nem leszek képes.) vagy évekig keresni egy pont neki való étrendet. Vagy rávenni magát az elég mozgásra. Ez van, de ez sem tragikus, az ember tegyen már az egészségéért és az esztétikusságért...

2016. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Annyira szánalmas és buta vagy. Már szinte nekem kellemetlen.
2016. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!