Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 1-2 sör baj lehet diéta...

Heti 1-2 sör baj lehet diéta szempontjából?

Figyelt kérdés
Így is elég hirtelen fogytam le (másfél hónap közel 20 kg nagyon durva sportolás és egyéni diéta). Nem szeretnék hízni, mert így is 15 kg-ot szeretnék leadni és így leszek 85 körül. Szóval, ihatok egy doboz sört ma megbánás nélkül?

2016. márc. 3. 05:17
 1/7 anonim válasza:
51%
A sör az egyik legjobban hizlalo dolog a vilagon es ez nem vicc,
2016. márc. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

-te is azért fogysz,mert csak kb 1000-1500 kalóriát viszel be naponta,és így kalória deficited van

-ha megnézed a neten a te sörödnek a kalória tartalmát,akkor te is mosolyogni fogsz a kérdéseden....

2016. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sör kb 35-50 kilokaloriát tartalmaz decinként, tehát ha megiszol egy fél literes sört, az 175-250 kcal.
2016. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem aggódnék miatta, nem sok kalória, viszont ha nem laktat és amúgy határon eszel, akkor átvihet rajta. Bár sétálsz egyet és ellensúlyozod, szóval ha a diétámmal nem állna ellentétben ennyi sör elfogyasztása, akkor söröznék (ketogén diétán vagyok, s nem áldozom be a zöldségeimet egy sör miatt, hogy ne boruljon a nap, amúgyis jobban esik a vodka és a whisky, édességekbe pedig a Stroh80 rum, aminek tökmindegy a kalória- és szénhidráttartalma, mert pár cseppnél több úgyse megy).


Ha én iszom, általában nem eszem (a sör folyékony kenyér, csak éppen kenyérrel sosem laktam jól, sörrel sokkal könnyebb), így a deficitnek csak jót tesz, aki éhes lesz tőle, annak ugye más.

Szóval ha befér, egészségedre a könnyű kis sejtmérget :P Én csak partyn szoktam, de nyáron is jólesik azért.

2016. márc. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-4 üveg sört iszom. 25 kg minusznàl tartok eddig. Ha jòl belőtt az ètrended, nincs vele gond.
2016. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kenyérrel és sörrel szép az élet, csak kár, hogy az embernek nem való.
2016. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért az egészségtudatosságban is meg kell húzni a határokat, különben komoly mentális betegségbe esünk :)

Semmi gond azzal, ha valaki nem eszi ezeket, az én életmódomba se fér (alkalomadták azért kivételt teszek, de lehet, hogy ez majd elmúlik) s bele lehet kötni mindkettőbe teljesen jogosan, de az mióta érv, hogy nem embernek való? A sejtméreg nem embernek való s káros is, azért sejtméreg, de a test kibírja néha szolid mennyiségben, jólesik és még kultúra is. Jogunk van hozzá, épeszű módon használva sokkal kevesebbet számít, mint egy szennyezett városi levegő, sok stressz, kevés mozgás vagy az étrend ezernyi problémás eleme.

Amúgyis a fogyásról volt szó.

2016. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!