Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg kövér vagyok vagy...

Tényleg kövér vagyok vagy csak én látom úgy?

Figyelt kérdés

2 év alatt 98 kg-ról 59 kg-ra fogytam. Most ugyan olyan kövérnek látom magam. Fogyókúra és sport miatt fogytam ennyit de nem tudom még is mit csinálhatnék hogy ne lássam magamat kövének. Pszichológushoz járok de nem érzem hogy változott volna valami. S-es méretem van még a kínai ruhákban is és 64 cm-es a derekam. Ehhez 168 cm. Még is mi a gond? Tényleg kövér vagyok vagy csak megbolondultam? Kezdődő anorexiát állapított meg a dokim meg evészavart. :(


16/L



2016. márc. 6. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kép nélkül nem lehet megállapítani. Lehet, hogy még mindig van rajtad felesleg (168 centivel és 59 kilóval simán lehetsz zsíros). Küldj képet :)
2016. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy kövér.
2016. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rengetegen mondják hogy nem vagyok kövér hanem vékony. Kis hasam van de nem lóg egyáltalán.
2016. márc. 6. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, a dokidnak igaza van, az anorexia pedig egy nagyon veszélyes betegség, úgyhogy hidd el, hogy 168 cm-hez egyáltalán nem sok az 59 kiló. Én 170 cm vagyok és 62 kg, teljesen elégedett vagyok az alakommal és a férjem is elégedett vele.
2016. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Agyilag vagy kövér, hallgass a dokira.
2016. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elég nehéz elhinni ha tükörben még is mást látok:/
2016. márc. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!