Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje por vélemény?

Fehérje por vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok diétázok és szeretnék nagyobb izmot de nem járok terembe csak itthon hasizom gyakorlatok és fekvőket nyomok meg vagy 1db 5 kilos súlyzóm és kinéztem egy fehérje port . ezt : [link]

szerintetek ez segít az izomnövekedésbe ?



2016. márc. 9. 07:08
 1/8 anonim válasza:

Szia! A fehérje segít. Én ilyet iszom: [link]


Én is itthon tornázok. Insanity max:30 edzéstevet csinálom. Nekem segít.

2016. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az izomnövekedésben nem segít a fehérje. Az edzés és a hozzá tartozó megfelelő étrend, az segít. Nem kell csodát várni egy étrendkiegészítőtől. Ez csak kaja.
2016. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Normális edzés kell, normális étrend. S persze kezdőnek kell lenned, ha deficitben izmot akarsz építeni s ettől ne várj nagyon sokat.

A megfelelő fehérjebevitel természetesen alap, de hogy használsz-e fehérjeport, az teljességgel opcionális. Nekem pl. eszembe se jut, bőven elég állati fehérjét eszem anélkül is.

2016. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D de ha gondoljátok ajánlhattok jó fehérje porokat is vagy oldalakat ahonnan lehet rendelni :D
2016. márc. 9. 16:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmivel sem vagy előrébb, mintha ugyanezt a fehérjét teljes értékű táplálékból vinnéd be. A fehérjepor két dologra jó, hiányos táplálkozás esetén kiegészítésre, meg ugyanerre, ha benned van egy vagon koksz.
2016. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A te életed, a te döntésed. Én mindenesetre nem erőltetném ezt a fehérje-témát.
2016. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Iso Whey Zero 0,5kg

XS - Super Fat Burner

Protein Power 1kg

ezeket rendeltem

2016. márc. 14. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A zsírégető tök felesleges, a Protein Power pedig gagyi. Nem lesz bajod egy doboztól, de többet ne erőltesd. Mellé meg vettél egy méreg drága, kis kiszerelésű tejsavót. Ennél okosabban is elkölthetted volna a pénzt, de majd idővel rájössz te is.
2016. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!