Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hetente 5x mindennap futok...

Ha hetente 5x mindennap futok akkor honnan lehet fogyni és mennyit? És mennyi idő hogy legalább egy 5kgt le tudjak adni?

Figyelt kérdés
Diétázok közbe természetesen, kerülöm a csokit és a cukros italokat, zsíros, nagy mennyiségű szénhidrátos ételeket.
2016. márc. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lokális fogyás nem létezik csak lokális izomépítés. Ha fogsz mindenhonnan azonos arányban fogysz. Az egészséges fogyás 0,5 - 1 kg között mozog hetente, ez súlyfölöslegtől függ, illetve testmérettől. Én kb 5 hét alatt adok le ennyit de én 100 kilós 180 centis férfi vagyok.
2016. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Genetikád dönti el, hogy honnan és mennyit fogysz.
2016. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ahogy fentebb írták: lokális fogyás nincs. S ahogy szintén fentebb írták: a genetikád beleszól, mert ha lokálisan hajlamosabb vagy valahova hízni, akkor erősen feltételezhető, hogy onnan fogsz fogyni is jobban. De olyan nincs pl., hogy csak combra edzel, s akkor csak onnan adsz le zsírt.
2016. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!