Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lesz eredményes így...

Mennyire lesz eredményes így a fogyás?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogyha így spotolok és eszem,akkor körülbelül mennyit tudok fogyni 1 hét alatt?

Evés:

Nem eszem kenyeret,ha igen,akkor is max ilyen barna,magvas,szénhidrát csökkentett kenyeret,aminek mindenféle íze van,csak kenyér nem :D

Édességet sem eszem,viszont a suliban az ebédet a menzán eszem,esetleg ha valami sütit,édességet adnak,azt nem eszem meg,odaadom másnak.Itthon xilittel szoktam édesíteni,ami édeset csináltam eddig,az zabos palacsinta volt xilittel,meg egy kis banánt is raktam bele,de azt el szoktam hanyagolni.

Ha délután megéhezem,megeszek valamilyen gyümölcsöt.Este ugyanúgy hideget eszem,vagy pedig esetleg valami kevéske kis meleget.


Sport:

Úgy szoktam csinálni,hogy 1 nap kardio(szobabiciklizés úgy 10 percig),másnap pedig egy 1 órás erősítő edzés.Ma pl.kombináltam a kettőt,és mindkettőt csináltam.Van,hogy kihagyok egy napot,mert helyette kirándulok,vagy pedig nagyon fáradt vagyok és képtelen vagyok már tornázni,de ez ritka.

Erősítő edzésként ezt szoktam csinálni: [link]

Plusz még guggolni szoktam 35-öt,és minden nap eggyel növelem ezt a számot.

Illetve falnál szoktam függőlegesen kézenállásból fekvőt csinálni,abból 15-öt,kb fél perc pihi,és utána újra 15-20 db.

Most így Húsvétkor ha kicsit csalok,és eszek egy kis sütit,meg kalácsot,esetleg csokit,akkor semmit nem ért az,hogy majdnem 1 hete elkezdtem a fogyókúrát?Vagy ehetek egy kis édeset,és ha este letornázom,akkor minden oké?Nagyon félek,hogy az,hogy most majd eszek újra egy kis édeset,attól visszahízom azt a picit,amit már esetleg leadtam..van rá esély?Vagy ha letornázom,akkor nyugodtan ehetek egy picit?

A fő kérdésem pedig,hogy ez mennyire lesz eredményes ez a fogyókúra?Egy hét alatt kb.mennyi mehet le?Éheztetni nem akarom magam,mert ha abbahagyom,úgyis vissza jönnek a kilók,a másik pedig,hogy fejlődő szervezet vagyok,és nem akarok a suliban a nap kellős közepén elájulni :D

Nagyon fontos lenne,köszi előre is a válaszokat!! :)

16/L



2016. márc. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Végig sem olvastam. Miért?

1. 1 hét alatt semmit nem fogsz fogyni, max. vizet veszítesz.

2. 10 perc szobabiciklizés max 50 kalóriaveszteséget jelent.

2016. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem 1 hét alatt akarok fogyni :) Ezt most hónapokig szeretném csinálni.

Tudom,hogy a 10 perc kevés,de valahogy a szobabiciklizést nem bírom,ezért is gondoltam,hogy inkább majd kimegyek és kint fogok biciklizni a szabadban,mert azt sokkal jobban szeretem.Viszont akkor mennyit lenne érdemes?1 órát kb.?

2016. márc. 26. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a kis édestől hízol, hanem a kalóriatöbblettől...

Mivel nem tudhatom, mennyit eszel, nem tudhatom azt sem, hogy fogysz-e és mennyit. De nem elsősorban az számít, hogy eszel-e édességet vagy sem.

Szénhidrádot, gondolom, bőven ehetsz, hisz írod a kenyeret, zabot, xilitet, banánt, másról sem volt szó (a menzai étel is tuti szénhidrátos). Ez még nem gond, energia kell s a legtöbb ember szénhidrátra alapozza.

2016. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na, a sok hülye kalóriaszámlálós... :D


Ha húsvétkor jól bezabálsz, persze, hogy kimegy az ablakon az edzés. :D kenyér+csoki jó kombó arra, hogy hízz. ÉS nem a kalória miatt, hanem a sok szar meg cukor miatt, amit beletömnek.

Xilitet nem próbáltam, ellenben a "steviát" (azaz édesgyökér, azaz amit az indiánok is használtak) igen, az még hasat sem hajt. :D


a 10 perc az témyleg semmire sem jó, még be sem melegedsz tőle. A kardió lényege, hogy sokáig magas pulzusod van, úgy erősödik a szív. Ha a binyó nem megy, akkor fuss, boxon is a futás az egyik legalapabb cucc, amit csinálni kell minden nap. :)


A fogyás meg... hát... kinek hogy. Legelőször az izmaid fejlődnek, szóval még nehezebb is lehetsz a mérleg szerint. Aztán szépen lassan megy lefelé amíg formásodsz. :D

2016. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye kalóriaszámlálós..nem számolom a kalóriát.

A csokiból,esetleg sütiből sem rengeteget ennék,épp,hogy egy picit..

Nem eszek sokat,naponta kb.4x..tudom,hogy az 5 az egészséges,de van,hogy nem tudok annyiszor enni.Másrészt mostanában éhes sem vagyok.

Úgy tudom,hogy a futástól csak még izmosabb lesz az ember,amit meg nem akarok..főleg combból szeretnék leadni,bár tudom,hogy nincs helyi fogyás.

Valami tippet tudtok adni,hogy ha ez a "technika" nem jó,akkor mit és mennyit egyek,illetve hogyan és mennyit sportoljak?Tanácstalan vagyok,annyi fogyókúra meg edzésterv meg étrend van az interneten,hogy fogalmam sincs melyik az,ami beválik és melyik nem :/

2016. márc. 27. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NEm rád mondtam. :D

Futástól nem leszel izmos, sok ismerősöm van akik ilyen kisebb maratonokat futnak, és teljesen normális alkatuk van. :D A futás csak azokat az izmoka erősíti, amik a futáshoz kellenek, tehát nem leszel ilyen súlyemelős lábú. :D

Azt is felejtsd el, hogy naponta X-szer kell enni. Nekem például 2 naponta kell egyszer ennem, annyi bőven elég. :)

2016. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

..de 2 naponta egyszer?Te most szórakozol velem,ugye?? :D

2016. ápr. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!