Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összeszedtem valami vírust...

Összeszedtem valami vírust amitől iszonyat keveset tudok csak enni egy nap, ez hatással lehet a diétámra?

Figyelt kérdés
Ma is csak 1 narancsot és egy ici pici szendvicset tudtam magamba erőszakolni. Félek, hogy ez a hirtelen "koplalás" hatással lehet a diétámra, szerintetek?
2016. márc. 30. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, meddig tart, 1-2 nap semmit nem okoz. De ha már alig eszel, jobb lenne nem szénhidrátra alapozni, hanem a fontosabb tápanyagokra. Bár rövidtávon nem olyan vészes, csak nekem logikusabb azt bevinni, ami jobban kell, ilyen rövid távon is (pl. fehérje. oké, visszaépül a kis lebomlott izom, de mégis).
2016. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Émelyegsz, szédülsz, hányinger?

Mert én is alig tudok enni, de mégis akarok és már nem tudom melyiktől vagyok inkább rosszul..


Bocsi, a kérdéshez nem nagyon tudok hozzászólni.

2016. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor amúgy is alacsony a kalória igényed, mert egyrészt nem sokat mozogsz, másrészt a betegség miatt a szervezet lassít az alapanyagcsere sebességen, elvégre túl akar élni, azt pedig energia pazarlással nehéz lenne elérni.
2016. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!