Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el ezt az alakot?

Hogyan érjem el ezt az alakot?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, nagyon vékony. Semmi fenék, mell. Ezt szeretném elérni nyárra. Hogyan eddzek fenékre, illetve esetleg ha ez minimálisan is segít mellre?

Rettentően kitartó vagyok és elszánt, ezzel nem lesz gond, csak fogalmam sincs hogy kezdjek neki és mit csináljak. Gondolom vannak olyanok köztetek, akik ezzel foglalkoznak. segítenétek?

Egy pálcika vagyok, ezt minden nap megkapom, az önbizalmam a padlót súrolja és tudom hogy pár hónap alatt nem várhatok csodákat, de elhataroztam és megcsinálom



2016. ápr. 1. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem akarlak elkeseríteni, de hiába vagy elszánt. Havi 1-1,5 kg izommal számolhatsz, ha mindent jól csinálsz. Inkább a jövő nyarat célozd meg!

Először is tömegnövelő étrend kell, a bodybuiler oldalon van egy nagyon jó cikk. " tömegnövelő étrend alapjai" - így keress rá!

Illetve van egy könyv, ingyen letölthető, a címe "A sárga kapszula". A kezdéshez minden infó benne van.

Popsira egyébként a guggolások, kitörések, csípőemelések jók, persze súllyal. De minden más izomcsoportra edzeni kell!

A mell meg genetika, és zsírmennyiség kérdése.

2016. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, utánuk nézek:)

Az az igazság hogy sajnos mindig ilyen vékony voltam, pedig 3 éves korom óta sportolok. Mostanában az úszás formált, de az is csak a hasamon:/

2016. ápr. 1. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az edzésre mellre nem segít, hiszen a női mell nem izomból, hanem zsírból áll. A sima hízás viszont segít.
2016. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szép a vékony és az sem csúnya, ha valakinek kicsi mellei és feneke van. Nekem tetszik. De, hogy kinek mi jön be az változó.

Edzeni fenékre valamennyit lehet, de mellre nem igazán. A plasztika pedig eszedbe ne jusson! :)

Szerintem egyébként sokkal szebb egy kicsi, de formás fenék, vagy mell, mint egy nagy. Sőt nekem a nagy nem is tetszik

2016. ápr. 9. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!