Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sok zöldségtől vagyok ilyen...

A sok zöldségtől vagyok ilyen szomjas? Mióta diétázom állandóan szomjas vagyok. Napi 3 litert iszok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 8. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Napi 3dl kamu!
2016. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Kamu az egész. Pont. Ő is ember, neki is vannak jogai

lehetőségei, amivel élt is, ennyi.

2016. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézess egy vérképet, vizeletet, mert valami nem stimmel, ha állandóan szomjas vagy. Lehet magas vércukor az oka, de vérszegénység is, vagy hormonális problémák. Az is lehet, hogy vízhajtó hatású zöldségeket eszel, és azok miatt vagy állandóan szomjas.
2016. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Milyen zöldség vízhajtó hatású? Én rengetegfélét eszem, de sosem voltam szomjas tőlük, kizárólag igen szénhidrátszegény étrendben iszom sokat (vagy melegben vagy sok mozgásnál, de még akkor sem feltűnően többet, ahhoz kevés szénhidrát kell).


Kérdező, mennyi zöldséget eszel s milyeneket? Most már érdekel...

2016. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sok vízhajtó zöldség van: paradicsom, zeller, lestyán, torma, spárga, uborka stb. A kávé is az.
2016. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A zöldség tele van vízzel, meg a gyümölcs is. Vagy vízhajtó dolgokat eszel, iszol, pl. sok kávé, alkohol kihajtja a vizet, csakúgy, mint zeller , retek. Retket csak délben, este egyél. Ha viszont lédús almát, narancsot eszel, attól nem lehetsz szomjas. Valóban hasznos lenne egy vérképet csináltatni, valami nem stimmel, lehet, hogy felborult az elektrolit háztartásod. Túl sok folyadékot se jó inni 3 liter felett már sok. Akkor pl. egész éjszaka csak wc-re fogsz járkálni alvás helyett. Az is lehet, hogy beindult valami méregtelenítési folyamat és azért kívánod eleinte a sok vizet. Ennyiből ezt innen nem tudjuk megmondani, főleg, hogy nem tudjuk hogy diétázol.
2016. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Jó hogy szomjas vagy, 28 fokban, tűző napon.
2016. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

1,nem Magyarországon élek.

2,sosem voltam nagy ivó. Mi okom lenne 3 decit kamuzni? Lényegtelen is...

Zellert ettem tegnap pont. És igen. Sósan.

2016. ápr. 9. 08:49
 19/22 A kérdező kommentje:

Régebben nem néztem,mennyit ettem de szerintem 250g szénhidrát lecsúszott minimum mindennap. Most 100g alatt eszek 1 nap.


Zellert,brokkolit,zöldborsót,répát,karfiolt eszem javarészt. A zellert nagyon szeretem.

Uborkasalátát is ettem tegnap tejföl nélkül. Mondjuk az vízhajtó.


De pontosan azóta szomjazom mióta diétázom így nemhiszem,hogy bármi bajom lenne vérképileg bár ígyis úgyis készültem rá a hónapban.

2016. ápr. 9. 08:56
 20/22 A kérdező kommentje:
Elég sósan eszek,mert jóddal sózok,hogy ki ne öljem a szervezetemból a jódot (nem akarok pajzsmirigy alulműködést). Kávét csak reggel iszom,alkoholt egyáltalán nem fogyasztok. Tegnap kb 400/500 gramm zöldséget ettem egész nap. Halat plusz csirkemellet.
2016. ápr. 9. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!