Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónapos folyamatos koplalás?...

1 hónapos folyamatos koplalás? 17/L

Figyelt kérdés

egy hónapig csinálnám,mennyire látványos lesz az eredmény pocakon? reggel ennék 1 db almát meg délután is és egész nap meg innék kb 3 l vizet...

mennyi idő mulva szukul a gyomor,és az éhség érzet mikor kezd csökkenni?

:)


2016. ápr. 16. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én 2 hónapon keresztül nem ettem semmit. Tudod, az éhségérzet sosem fog elmúlni, nekem is állandóan fájt a hasam, néha annyira görcsölt, hogy nem tudtam felállni. Hányingerem is volt minden egyes korty víz után, mert olyan savas volt a gyomrom. Fájt a fejem is, erőm alig volt. Sportolni nem tudtam, egyszer el is ájultam futás közben... Utána "visszahizlaltak", úgyhogy az egésznek semmi értelme nem volt. Azt leszámítva, hogy tönkrevágtam a szervezetem...
2016. ápr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mond te normális vagy ?

Ha fogyni akarsz, akkor kezdj el egy kicsit mozogni!

Vond meg magadtól a kenyeret, lisztes, tésztás , gyors kajákat, az édességet, a cukros löttyöket. Igyál meg napi 3 liter ásványvizet.

A gyomrodat meg úgy szűkítheted, hogy napi 3-5 alkalmmal eszel lényegesen kevesebbet !!!


Koplalással nem fogsz lefogyni... vagy is de... pllusz jól legyengül a szervezeted, és utána meg majd a duplája jön vissza.


Ha változtatni akarsz , le akarsz fogyni, akkor talán utána kéne olvass annak, hogy mégis hogy működik az emberi szervezet még mielőtt ilyen hülyeségre adod a fejed. Már bocsánat, nem akarlak megbántani de tényleg ez kiverte nálam a biztosítékot !


Ha tartós és szép eredményt akarsz elérni, akkor inkább változtass az étrendeden és kezdj el valamit sportolni !

Sok sikert

2016. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira ismerős... anno én is voltam ilyen hülye. :D


Egyszer már leírtam az én történetemet... Legyél okos, tanulj más kárából!


Csak bemásolom:


"Ok, akkor mesélek... :)

Anno ebbe beleestem én is. Koplalással 4 hét alatt fogytam le 82 kg-ról 69-re. Rengetegen mondták, milyen jól nézek ki - ruhában!

Amit senki nem tudott: ruha nélkül rondább voltam, mint előtte. Ugyanis a koplalás miatt nemcsak zsírt vesztettem, hanem a zsír nagy része megmaradt, az izmom meg leépült. Ma már tudom, a szervezetem abból pótolta a hiányzó fehérjebevitelt, és így oldotta meg, hogy ezeket az izmokat ne kelljen táplálnia.


Tehát vékonyabb voltam, de zsírosabb. A bőröm nem tudta követni a fogyás mértékét, kb úgy lógott, mint a shar pei kutyák bőre.

Gyakorlatilag nyár közepén nemcsak fürdőruhát nem vehettem fel, de csak hosszúujjú felsőben és hosszúnadrágban mertem kimenni az utcára.


Persze a szervezetem is bosszút állt - gyomorhurut. Az orvosom ordított velem, hogy hogy lehettem ilyen hülye, több hét volt, mire kikezelt. és bár csak falatokat ettem, mégis a másfélszerese jött vissza. Ráadásul az elvesztett izom helyett zsír! Gondolhatod...


Pedig én is falatokat ettem. A dokim elmagyarázta: a szervezetem emlékszik rá, hogy koplalt. Így lelassította az anyagcserét, és az így bevitt "extra" mennyiséget őrült módon elkezdte raktározni.


Mire helyretett, már 90 kg voltam. Utána terhesség, szülés, 94 kg.


Újabb csodadiéták, fogytam, és mindig több jött vissza. Végül elfogadtam magam.


42 évesen azon kaptam magam, hogy 107 kg vagyok. Reggelente minden porcikám sajgott, egy emeletnyit nem tudtam lépcsőzni kifulladás nélkül. Életmódot váltottam. Szálkásító diéta egyénre szabva + sport.


Nem csodamódszer, nem két hónap alatt adtam le vele 23 kilót, hanem fél év alatt, és továbbra is tart.

Most lassabban haladok, de végre véglegesen! Megszerettem az új étrendemet, az új kajáimat, imádok sportolni, tehát nem fogok a cél elérése után sem visszaállni. Jövő hónapban ünneplem újjászületésem első évfordulóját.


És verem a fejem a falba, hogy nem akkor gondolkoztam, amikor 20 éves voltam."

2016. ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok had koplaljon, majd megtanulja.
2016. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pszt ;)
2016. ápr. 16. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyomorszűkülésben nem hiszek, ahogy azt sem értem, mire jó, ha szűk. Tele gyomorral éhezni nagyon rossz... De biztos, van, akinek ez számít, csak az nem én vagyok.


Almával nem tudom, mi van, az elején picit kevesebb izmot bont a glükózigény miatt a test, ha van alma, de hogy előnyös-e így... Miért nem koplalsz legalább fehérjével? Értelmesebb lenne.


Csak a totális koplalásról tudok nyilatkozni. Pár nap után beindul a ketózis, s eléggé megszűnik az éhségérzet. Nekem az 5. napon azért hiányzott az étel s a poénos szürreális állapot mellé a folyamatos ételvágy azért kezdett kellemetlen lenni, így ettem, de amúgysem terveztem hosszabbra a dolgot. Csak kíváncsi voltam, milyen :) Fogyásra nem igazán jó, max. esetleg beindítani, főleg, ha ketogénezni akarsz, bár én nem így csinálnám.


Nem tudom, mire jó tönkretenni minimum egy hónapot az életedből. Akadnak emberek, akik képesek ilyen hosszan böjtölni, persze nem fogyási célból, nekik sem tudom, miért jó ez, de fogyásra tuti butaság. Legalább erős deficitben fogyj, de nem tápanyagbevitel nélkül...

2016. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát 3-4 hónapig koplaltam utána anorexiás lettem most meg felhizlaltak szóval nm sok értelme ám 50 kg-t fogytam ebből 10-et vissza is szedtem...
2016. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!