Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom a diétát vagy...

Jól csinálom a diétát vagy van benne hiba?

Figyelt kérdés
Szóval le szeretnék fogyni, most hétfő óta számítva van 3 hete hogy elkezdtem street workoutozni és futni mivel fogyni szeretnék és erősödni. (Nyilván először fogyni). Nem iszom kólát nem eszek fehér lisztes cuccokat csak magvas(rozsos néha) zsömlét csirkemell sonkával, joghurtot 1 dobozt(kb 2-3 naponta), vizet iszok és a zsírosabb kajákat kihagyom.Reggelire 2 zsömle csirkemell sonkával ebédre valami egészségesebb kaja és vacsorára szintén 2 zsömle csirkemell sonkával de van hogy tojás rántotta.Kedden, csütörtökön, szombaton és vasárnap street workoutozok hétvégén street workout előtt még futok kb. olyan 2 km-ert. Edzések(röplabda edzés előtt nem) előtt és után megiszok 1 pohár kakaót.Valamint vannak rendes edzéseim is heti 4 alkalommal röplabda.Kérdem én jól csinálom-e és letudok fogyni (most 81-82kg, 3 hete 84kg voltam) 72-73kg-ra?180 cm magas vagyok a válaszokat előre is koszi:)

2016. ápr. 19. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amit itt összehordtál, az nem étrend. Az alapokhoz töltsd le a Sárga kapszula c. Online könyvet! Ingyen van.
2016. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A többség ilyen étkezésRŐL szokott egészségesebbre váltani.


Bepuszilsz napi 4 zsömlét meg egy ebédet, értjük. A bolti magvas zsömle és a fehér közt viszonylag kevés a különbség. Mikor eszel bármi rostot? Mit takar az ebéd?

2016. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Rendes minőségű s mennyiségű fehérjét eszel valamikor (a rántotta OK, de hány tojásból s milyen gyakran)? Zöldséget? Mi az az "egészségesebb kaja"? Lehet, hogy kicsit sem az, aki zsemléket eszik felvágottal, az nem tuti, hogy képben van e téren, főleg, hogy mindenki mást hisz egészségesnek, még ha olvasottabb, akkor is.


Edzés előtt és után mit eszel, a kakaón kívül, amit jobb lenne hanyagolni, kivéve, ha nincs benne tej (OK, felőlem ihatsz tejet, de aki komolyan edz, nem szokott).


Rossz étel, rossz étel, rossz étel és ismeretlen étel, erre mégis mit mondjunk?

Illetve nem mondom, hogy ne egyél zsemlét, de a napodat arra alapozni akkor sem jó, ha engedékenyek vagyunk.

2016. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
S persze rendes zsírok is kellenének.
2016. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csirkemell, csirkecomb illetve rizst eszek hozzájuk valamint szoktam hagymát paradicsomot az egészségesebb étel alatt a kevésbé zsíros kajákra gondolok.Egyébként ez ilyen 6 magvas zsömle vagy mi a fene és az eladó azt mondta ebben nincsen fehér liszt.Szóval nem tudom.De akkor adhatnátok néhány tanácsot is, hogy mit egyek stb egy étrendet összeállíthatnátok mert én értem hogy nem jó csak akkor adjatok valami tanácsot!:)
2016. ápr. 19. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Étrendet komoly pénzekért szoktak írni. Másik lehetőség, hogy megszerzed a tudást. Ehhez adhat segítséget a Sárga kapszula c. könyv,mint már írtam. Letöltöd (akár okostelefonra is),elolvasod,értelmezed, alkalmazod!
2016. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én inkább eszem zsírt (nincs azzal semmi baj, sőt, az inzulinszintemnek és sok másomnak sokkal jobb, persze ez emberfüggő), minthogy lisztet egyek, persze ha tk zsemle, akkor lassabb a szénhidrát felszívódása, ami azért valami pozitívum. De akkor sem jó gabonára alapozni, legalábbis szerintem, viszont amíg beviszed, amit kell, addig megteszi.

Megnézhetnéd, napi szinten mennyi fehérjét eszel, mert valamiért sokan túl keveset esznek, csak szénhidráttal tömik tele magukat sok étkezésre...

2016. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
1-es te tuti valami marketinges lehetsz mi az hogy megszerzed a tudást?Ugyan így írnak az oldalon, de hogy nyugodtabban aludj elkezdtem olvasni már délután.
2016. ápr. 19. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok marketinges. :-D

De amúgy szerzőt ismerem.

Én akkor is nyugodt vagyok, ha nem olvasod el. Nekem "sájszegál". Nem nekem teszel szívességet.

2016. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez az "etrend" egy sz*r.eleve a zsomle nem fer bele.ezzel fogyni nem fogsz.plane ha este is eszed.csirke,hal,marha menjen este salata,paroltzoldseg komboval.ebedre meg mehet a rizs de inkabb barna vagy basmati a lassabb felszivodas miatt.reggelire inkabb egyel zabot,vagy tojast sok zoldseggel.a felvagottat meg hagyd el nem kell az.
2016. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!