Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól csinálom a diétát vagy...

Jól csinálom a diétát vagy van benne hiba?

Figyelt kérdés
Szóval le szeretnék fogyni, most hétfő óta számítva van 3 hete hogy elkezdtem street workoutozni és futni mivel fogyni szeretnék és erősödni. (Nyilván először fogyni). Nem iszom kólát nem eszek fehér lisztes cuccokat csak magvas(rozsos néha) zsömlét csirkemell sonkával, joghurtot 1 dobozt(kb 2-3 naponta), vizet iszok és a zsírosabb kajákat kihagyom.Reggelire 2 zsömle csirkemell sonkával ebédre valami egészségesebb kaja és vacsorára szintén 2 zsömle csirkemell sonkával de van hogy tojás rántotta.Kedden, csütörtökön, szombaton és vasárnap street workoutozok hétvégén street workout előtt még futok kb. olyan 2 km-ert. Edzések(röplabda edzés előtt nem) előtt és után megiszok 1 pohár kakaót.Valamint vannak rendes edzéseim is heti 4 alkalommal röplabda.Kérdem én jól csinálom-e és letudok fogyni (most 81-82kg, 3 hete 84kg voltam) 72-73kg-ra?180 cm magas vagyok a válaszokat előre is koszi:)

2016. ápr. 19. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Teljes kiőrlésű kifli?Abból reggel 1? Vacsorára ilyen vegyes saláta?(paprika paradicsom saláta hagyma ilyenek)
2016. ápr. 20. 20:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt egy alapabb étrend, átlag embernek bőven jó, én ezzel fogytam 40 kilót. (grammokat neked kell kitapasztalni, írok egy alapabbat)

4 tojás rántotta+ zöldség

20 deka csirkemell+ 75gr rizs+ zöldség

20 deka csirkemell+ 75gr rizs+ zöldség

25 deka sovány túró/cottage cheese + ha akarsz hozzá zöldség

Én napi 4x eszem, ha te 5-6x akarsz akkor oszd el a mennyiségeket.

2016. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, tiéd eddig a leghasznosabb számomra!:))
2016. ápr. 22. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!