Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik azok a kaják amit viszonyl...

Mik azok a kaják amit viszonylag korlátlan mennyiségben fogyaszthatok és nem leszek hamar éhes?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit most nem kell fozni,sutni és mondjuk egy kis spárban meg tudok venni.
2016. ápr. 28. 08:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Munkahelyen vagyok és itt nincs lehetőségem sutni-főzni.
2016. ápr. 28. 08:55
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Kígyóuborka, valamilyen nulla ch-s sajt (pl. Guoda), olajos mag,szalonna, tepertő. Ezek hamar eltelítenek,de nehogy kenyérrel edd!
2016. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kaliforniai paprika meg felvagott?
2016. ápr. 28. 09:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Felvagottbol mennyit ehetek meg?
2016. ápr. 28. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Korlátlan mennyiségben semmi nem ehető. Amúgy ilyen esetben alacsony zsírtartalmú cottage cheeset ennék sok zöpdséggel, salátával, esetleg egy kis teljes kiőrlésű kenyérrel és nagyon sovány csirkemellsonkával.

Egyébként meg meg lehet főzni előző nap a normális kaját, és akkor nem kell ilyenekkel szenvedni.

2016. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Felvágottat a legjobb nem snni. Ha nincs más, csirkemell sonka. Csak csomagolt max pár százalék zsírral.
2016. ápr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha spar akkor grahamm kenyér. Van csomagolt. Nagyon finom és jó minőségű szénhidrát. Zöldségből mehet annyi amennyi belédfér. Barna rizs is jó. Natur csirkemell. Gépsonka. Gyömiből az alma. Sovány túróból kőrözött. Puffasztott rizs. Ezeket variálhatod. Ezekből nehéz annyit enni, h sok legyen. Egy jó diéta ilyenekből áll. Viszont a diéta mindìg kìván előkészületet anélkül nem fog menni ezért értelmetlen a kérdés. Nem fogsz fogyni ha nem csinálod magadnak meg előre a napi kajád. Gondolom nem akarsz egész nap soványtúróval puffasztott rizst enni mert nincs kedved főzni otthon...
2016. ápr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, legalábbis az általam ismert embereknek nincs, ők kalóriával laknak jól (van, akinek más feltétel is van).

Egy kiló uborkával nem lakik jól az ember, de kettővel sem (s akkor már nem egy drága, de tápanyagokat nézve nem különösebben értékes zöldséget eszem). Az olajos mag különösen "rossz", mert sokakat nem laktat valami jól, viszont rengeteg kalóriát ad. Ez pont ellentétes hatás. Olykor persze jó lehet, a zöldségételeimet pl. remekül feldobja és tartalmasabbá teszi, vészhelyzet ételnek is jó.


Ne akarj korlátlanul enni. Ha órákig nasizgatni akarsz, egyél lightos zöldséget, de jóllakást ne várj tőle. Ha nem akarsz éhes lenni, egyél valami rendes ételt, megfelelő mennyiségben, de az nem korlátlan s emberfüggő, hogy kinek mi a célszerű.

2016. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván az uborkát meg az olajos magokat kiegészítésképpen értettem, nem önmagában.
2016. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De még kiegészítésképpen is NAGYON vigyázni kell a mennyiségre, az a gond. Amúgy a zöldség, kis olajos mag, sajt mind jó adott esetben, én anno az éjszakai evésemkor alkalmaztam őket, amikor még elrontottam az étkezések elosztását és éhes voltam éjfél körül (még jóval lefekvés előtt, bár ez nekem mindegy). De az nekem nem evési időszak, így nem voltam nagyon éhes, könnyű volt elverni az éhem ilyesmikkel. Próbálkozni kell, kinek mikor mi jön be.


De munka közben miért kéne korlátlan mennyiség? Akkor pont a helyes összetételű, tápláló, esetleg gyorsan bekapható ételek a jók.

2016. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!