Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhségérzet csökkentése mivel?

Éhségérzet csökkentése mivel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 3. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Zöldség evéssel.
2016. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Strssz növelése. Ez a második nao, hogy egy falatot sem ettem, és még így sem vagyok éhes ...
2016. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok stresszes:)
2016. máj. 3. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Én étellel szoktam. Nem poénból írom, komolyan ez van.


Ha már éhes vagyok s ezt meg is akarom szüntetni, akkor nincs mese, 1000 kcal betolása elkerülhetetlen (általában másoknak kevesebb is elég, nekem ehhez is különösen tápláló étel kell).


De ha előre tervezhetek, az más. Egy jó étrenddel biztosítani tudom, hogy sose legyek farkaséhes, jóllakjak kalóriadeficitben, s egészen speciális étrenddel el tudom érni azt is, hogy soha ne legyek éhes.


Nálam és még sokaknál ezt a szénhidrát csökkentése jelenti (az egyes embereknél merőben változó mértékben), különös tekintettel a gyors felszívódásúakra. Sok embernél a sok rost s a nagy térfogat is jó hatású.

De van, akinél egyik sem ér semmit.


A stressz kétélű fegyver, kinek elveszi az étvágyát, éhségét, gondolatait az evésről, kinél pedig kontrollállatlan zabálásokat okoz...

2016. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én is evéssel oldanám meg, de fogyni szeretnék:)
2016. máj. 3. 17:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél olyankor alacsony kalória tartalmú ételeket. Illetve napközben alapból igyál és egyél rendesen.
2016. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tea.
2016. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És? Fogyáskor nem akarsz enni? Pedig a koplalás nem jó.

Úgy kell összeállítani az étrendet, hogy a fogyáshoz szükséges kalóriakereten belül jóllakj egész napra.

Ha valaki, én tudom, hogy ez esetenként milyen nehéz, de még nekem is összejött.

Úgyhogy az evés a megoldás, még mindig :) Szerencsére az egészséges fogyáshoz is viszonylag sokat kell enni.

2016. máj. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!