Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor is fogyok ha nem edzek...

Izom1890 kérdése:

Akkor is fogyok ha nem edzek de rendesen tálálkozok? Lehet fogyni meg ha lehet akkor mennyit lehet hetente

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elírtam bocsánat táplálkozok*
2016. máj. 5. 13:23
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, de ekkor valóban rendesen kell enned, mindenféle kilengés, csaló nap nélkül, maximálisan betartva a szervezeted számára szükséges fehérje-ch-zsír arányt.


Illetve sport nélkül nem leszel formás, csak lefogysz. Vékony, formátlan leszel. Ami szintén olyan rossz, mintha kövér lennél.

2016. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
baj ha több fehérjét viszek be mint amit a kalóriaigényem ír?
2016. máj. 5. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha pl. naponta 500 kcal-lal kevesebbet eszel, mint amennyit elhasználsz, akkor heti kb. fél kiló zsírt tudsz leadni. Ha emellé sportolsz heti 3-4-szer egy órát, akkor a heti fogyás kb. még egy negyed kilóval több is lemegy és az eredmény is szebb lesz. Feszes, nem löttyedt.
2016. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"baj ha több fehérjét viszek be mint amit a kalóriaigényem ír?"


Fehérje sosem árt, de 3g/ttkg-nál többet nem érdemes bevinni.

2016. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
105kg vagyok igy szerintem a fogyás nekem több lesz mint a heti 1kg sporttal
2016. máj. 5. 14:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Én (több évtizedes) 120 kilóról 90-re fogytam le heti egy kilós átlaggal különösebb komoly sportolás nélkül, csak étrendváltoztatással úgy, hogy közben nem éreztem koplalásnak a dolgot.
2016. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem hogy mi baj lesz belőle ha több fehérjét viszek be a fogyási kalória igényemtől ami 88gr fehérje én ettől többet viszek be egy kicsivel az nem jó ha többet viszek be egy kicsivel?
2016. máj. 5. 14:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, az a 88g fehérje meg arra jó, hogy ne épülj le teljesen kb.
2016. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88 g fehérje neked bőven a minimális alatt van. Ha fogysz, ezzel a fehérjebevitellel izmot is építesz le, nem csak zsírt. Kell a fehérje, ha nem akarsz egy megereszkedett, felfújt, gumis, de vékony lenni.
2016. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!