Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combról, és...

Hogyan fogyjak combról, és formáljak?

Figyelt kérdés

Nagyon combrahízós vagyok. Alapvetően a kövértől nagyon messze vagyok (57kg 165cm-hez), de a combjaim aránytalanul vastagok a törzsemhez képest. Sokáig nem mozogtam, eü. okokból gyorsan, hirtelen meghíztam gyerekkoromban, ami azóta is meglátszik.


Milyen mozgással tudnék igazán, látványosan formálni a combomon és a fenekemen? Valamint kicsit fogyasztani is belőle, amennyire a genetika engedi...


És ehhez milyen ételek azok, amiket kerüljek? Valamiféle diétát követnék, de egyelőre tanácstalan vagyok ezt illetően. Imádom a zöldségköreteket, nem vagyok túl válogatós (talán a főzelékek azok, amik távol állnak tőlem), csak sajnos nagyon nassolós - amit próbálok szintén letenni.



2016. máj. 11. 14:54
 1/3 anonim válasza:
Biciklizés és futás ami segìthet neked. Esetleg egy fehérje diétát megpròbálhatsz.
2016. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom eszedbe sem jutott, hogy legalább itt a GYIK-n szétnézz a problémáddal kapcsolatban. Napjában tucatnyian kérdezik meg,hogyan lehet combról, hasról, csípőrről, karral,agyból stb. fogyni? A válasz mindig ugyanaz...
2016. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak hogy kiegészítsem a kedves #2 válaszolót vagy ha netán lusta lennél utána nézni. Helyi fogyás nem létezik!!!
2016. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!