Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Augusztusban leszek 20 éves,17...

Augusztusban leszek 20 éves,171 cm vagyok, és 107 kg (lány). A mérlegem szerint 38 % a testzsírszázalékom. Mit kellene csinálnom? Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
Sosem voltam nádszál,De az utóbbi 6 évben 40 kilót híztam.Az okában nem vagyok biztos.Nem változtattam az étkezési szokásaimon,alapból sokat ettem de egy bizonyos pontnál nem igazán híztam tovább.Aztán gimi elején elkezdtem hízni,és most itt tartok.10 perc futás után remeg a lábam és kiköpöm a tüdőm,az alakom no comment,az önbizalmam semmi,nincs energiám,szóval minden bajom van.Nem érzem magam egészségesnek.Hogyan kezdjek el változtatni magamon/az életemen?
2016. máj. 30. 08:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4-es és 6-os vagyok. Említetted, hogy anyagilag nem férne bele egy személyi edző. Én nem is azt írtam, hogy rendszeresen járj hozzá, hanem legalább egy-két alkalommal menj el, konzultálj vele, hogy elmondja, mit hogyan kéne csinálnod.
2016. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Inzulint néztek? Nem sima vércukrot. Az inzulin rezisztenicia nem wmemeli a vércukrot, de sok panaszt okoz. A hízás, bőrprobléma, menzesz kimaradása stb..

Szedhetsz myo-inozitolt, nem vészesen drága, 2000ft 1-1,5 hónapra (webshopban). Az segít helyre tenni az anyagcserédet és az inzulint

2016. máj. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 189 cm magas vagyok 98 kg körül voltam és sikerült 84 kg-ra lefogynom. Reggelire vacsorára keveset ettem ebédre normálisan
2020. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!