Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl alacsony a súlyom?

Agotachan kérdése:

Túl alacsony a súlyom?

Figyelt kérdés

Kalória és szénhidrát számlálással, futással fogytam az utóbbi időben 6-7 kilót. Elég sokat szenvedtem érte, de valamiért mindenki anorexiásnak néz miatta. (egyébként majdnem áldozatul estem a betegségnek, de időben elkaptak, most eszem, és kicsit ésszerűbben, de továbbra is számlálok)

Magasság: 176 cm

Súly: 55 kg

BMI: 17.8

A méreteimmel viszont nem nagyon vagyok megelégedve, főleg a derekammal, de azt hiszem már tényleg nincs rajta felesleg, egyszerűen genetikailag ilyen.

Mell: 87 cm

Derék: 65 cm

Csípő: 89 cm

A lábaim pedig elég vékonyak, de ahhoz nem tudok méretet.

Szerintetek kellene súlyt felszednem, vagy mehet a szinten tartás? Ha tömeget kellene növelnem hogy kerüljem el a párnákat? (hasra hízós vagyok, nem túl esztétikus...)



2016. jún. 10. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Gebe vagy.


Én 168centivel vagyok 56kg, csípőm kb. 98centi, derekam 71-72 lehet, mell pedig 88-92. Nem vagyok testes, sőt!

2016. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
Hát ha anorexiás nem is vagy de ez tényleg kicsit kevés. A szinten tartás is egy megoldás ha így most jól érzed magad de én erősen támogatom a tömegnövelést és az izomépítést főleg h már úgyis számolod a kajádat. Ha okosan csinálod akkor nem lesz sok felesleg de természetesen ha már elértél egy teljesen ideális tömeget akkor egy picit leszálkásítasz (pár hónap) és utána mehet a szinten tartás.
2016. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Edzés, tömegnövelő étrend.
2016. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
65 kg-is bátran növelheted a súlyodat! :)
2016. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!