Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Lehet az alacson...

Mi bajom van? Lehet az alacsony energia bevitel miatt?

Figyelt kérdés
Ujev ota elkezdtem edzeni, meg a kaloria bevitelem lecsokkentettem napi 1200ra ha fole megyek le edzrm a plusz kcal bevitelt is. Viszont az utobbi idoben egyre nehezebben megy az edzes, elfaradok. Egyre gyengebbnek erzem magam, szedulok, hanyingerem van, ha szokasosan biciklizni megyek eddig amit mindig faradtsag nelkul megtettem most megizzaszt es van h erzem h szur a szivem es mintha kihagyna egy utemet, faradekony is lettem allandoan aludnek, es allandpan kiszaradva erzem magam es rengeteget iszok. Ja meg nagyon hamar elfelejtek dolgokat vagy nem is emlekszem ra eddig ilyen nem volt. L/21

2016. febr. 17. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az energiabevitel mértéke miatt van, hanem, hogy megvontad magadtól ezáltal a vitaminokat.

Változatosabbá alakítsd az étrendedet, vagy szedj vitaminokat.

2016. febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No igen, lehet, hogy az ételeid összetétele sem a legjobb (kevés kalóriában nehezebben jön össze, aminek kell, ha nem értesz hozzá s figyelsz rá nagyon), de simán lehet pusztán a kalóriabevitel miatt is. Én tuti nem működnék ennyivel, ha nem moccannék se. Egyél rendesebben, többet, igen hamar helyre kell jönnöd, ha az az ok, ami, ugye, elég esélyes.
2016. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a bevitel még sport nélkül is koplalás kategória, nemhogy sporttal!

Úgy kell a kcal bevitelt beállítani, hogy a napi égetés alá max 500 kcallal menj (de minimum 1300 kcal akkor is meglegyen).

Ha edzel, az ottani kcal felhasználást is add hozzá, annyival többet egyél edzéses napokon.

2016. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg ivás diabéteszre is utalhat.
2016. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!