Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20éves lány vagyok aki 170cm...

20éves lány vagyok aki 170cm 90kiló. és nem tudok fogyni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb mindent kipróbáltam, mindenféle diétát, figyeltem a kalória bevitelem, heti6x tornáztam (súylzós edzés, cardio, futas stb. ) és semmi. Sot azóta még híztam is valamennyit. Hormonjaim jók, pajzsmirigyem tokéletes,cukor stb minden .. kétségbe vagyok esve, teljesen elvagyok keseredve. Akármit teszek egy picivaltozas sincs. Valaki aki ért az ilyesmihez tudna valami tippet adni? :? nagyon hálás lennék bármi használható dolognak

2016. jún. 11. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Pontosan írd le, mit ettél és ittál ill sportoltál az elmúlt 3 napban!
2016. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem ide vagy oda, mégis több kalóriát vittél beaz enni és innivalókkal a szervezetedbe, mint amennyit felhasználtál.

Vagy egy biológiai csoda vagy, és a napfény energiáját is hasznosítod.

2016. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Írd le mit és mennyit ettél ..

És az sem elhanyagolható ,hogy mennyi ideig próbáltad?

2016. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

mondjuk az tényleg csoda,hogy nem vagy még cukorbeteg.

amúgy a hiba az,hogy múlt időben vannak ezek a diéták,nem pedig életmódszerű változtatásban jelen időben.

és a te szinteden bőven elég lenne,ha csak a ch bevitelt tartanád számon.

2016. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam h baratkozz meg az ehseg erzettel idönkent , bizonyos emberek csak akkor fogynak ha nagyon keveset esznek , masoknak eleg kis valtoztatas.

Ez a titok

2016. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
januártól májusig diétáztam, tornáztam..kb ebből állt a napi étkezés: reggeli zöldségek+ puffasztott rizs, vagy rántotta- tízórai ha volt akkor valamiféle gyümi..ebédre fehérhúsok+rizs v.zöldség, uzsonna gyümi vacsora natúr madárbegy saláta csirkemell..világ életemben problémás voltam a súlyomat illetően,de ennyire vészes soha sem volt.Több dokinál is jártam, mind azt válaszolta, hogy az összes eredményem tökéletes...
2016. jún. 11. 20:45
 7/22 A kérdező kommentje:
Ami a tornát illeti: napi szinten cardio(youtubeos blogilates videok) 40perc-60perc ..és heti 2alkalommal gyengébb súllyal edzés+futópad,bicikli ..tudom, hogy hihetetlennek hangzik, hogy még így se tudtam fogyni,van aki hazugnak is tarthat, de én mindezen leírtakat betartottam...sokáig azt hittük,a pajzsmirigyemmel vannak problémák, de 2hete végre bekerültünk az orvoshoz és ott se találtak semmit, kivéve egy picit emelkedett tesztoszteron szintet, amit a doktornő normálisnak tartott még igy is.
2016. jún. 11. 20:55
 8/22 crudy ***** válasza:
Nem hihetetlen mert ami sokat foglalkozik a témával rengeteg ilyennel találkozik. Csak itt heti két ilyen kérdés van. A megoldás mindig ugyan az. Rossz az étkezés. Először is. A torna nem kardió. A kardió alatt 140fölött tartod a pulzusod, tornával ez alig ha kivitelezhető. 2. neked nem kardió kell hanem aerob, 120-140es pulzus 40 percig. Mindegy mivel. 3. Azt mondod túl vagy már minden lehetséges módszeren. Hát nekem az az érzésem h nem számolod pl a kaját. Megkért valaki h írd le a kajádat és leírtál ételeket. Ha egész nap csak puffasztott rizst meg zöldséget eszel úgy is el tudsz hízni. Nem az étel mivoltja a lényeg hanem a mennyisége. Ha számolod a kalóriát akkor írd le azt h egy nap mennyit eszel. Nem állítom csak feltételezem h nem számolod és itt a baj. Tuti jó kajákat eszel de abból is sokat, így nyilván nem fogysz. Kezd el számolni a kalóriát.
2016. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
kedves crudy, nagyon szépen köszönöm a válaszod.A tanácsodat megfogadom és megpróbálom rendszeresen írni,hogy mit étkezem. Például eddig azt sem tudtam, hogy az aerob edzés lenne a jobb választás. Köszi szépen :)
2016. jún. 11. 21:10
 10/22 crudy ***** válasza:

Dede minden kép aerob. Írhatnék regényt a fogyókúráról de inkább megáldalak a létező legjobb tanáccsal amit itt valaha kaphatsz.: [link]


Olvasd el ezt!

2016. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!