Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20éves lány vagyok aki 170cm...

20éves lány vagyok aki 170cm 90kiló. és nem tudok fogyni. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb mindent kipróbáltam, mindenféle diétát, figyeltem a kalória bevitelem, heti6x tornáztam (súylzós edzés, cardio, futas stb. ) és semmi. Sot azóta még híztam is valamennyit. Hormonjaim jók, pajzsmirigyem tokéletes,cukor stb minden .. kétségbe vagyok esve, teljesen elvagyok keseredve. Akármit teszek egy picivaltozas sincs. Valaki aki ért az ilyesmihez tudna valami tippet adni? :? nagyon hálás lennék bármi használható dolognak

2016. jún. 11. 18:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
crudy- koszonom letoltottem es neki is kezdek az olvasasanak :)
2016. jún. 11. 22:05
 12/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez a magas tesztoszteronszint nem tetszik. Nem szörösödsz? Nincsenek problemaid a ciklusoddal? A vervetel hogy zajlott? Haziorvos levette egy tetszöleges napon, vagy rendes 3. es 21. napi vervetel volt? A cukor az terheleses vercukor/inzulin meres volt, vagy csak egypontos cukor meres? Es ami a legfontosabb, haziorvos nezte, vagy endokrinologus?
2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 crudy ***** válasza:
Sok sikert!
2016. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

a vért levette az endokrinológus, a háziorvos és a nőgyógyász is.ő több alkalommal is...mindegyik csak annyit mondott, hogy kicsit magas a tesztoszteron...szőrügyileg azzal mindig voltak némi problémáim felső ajak és nyak/áll tájon enyhén..ciklusom havirendszerességgel 1-2nap eltéréssel jön meg ami normális..

a cukor mérésnél viszont nem tudom, melyik fajta volt..vettek vérből is amit laborban vizsgáltak és az ujjamból is, amit ott helyben.

2016. jún. 11. 22:39
 15/22 anonim válasza:
Nem bántásból mondom,de valószínűleg nincs elég akaraterőd.Nem elég ha csinálsz gyakorlatokat ahhoz,hogy érjen is valamit annyit csinálj,hogy teljesen kimerüljél.Amikor kondiztam én is itt rontottam el mikor úgy éreztem,hogy fáradt vagyok akkor már nem csináltam.És utánna olvastam,hogy olyankor számít csak igazán az edzés amennyit csak bírsz eröltesd a gyakorlatot,futást.Esetleg keress magad mellé valakit aki segít,bíztat.Hidd-el ez is sokat segít ha valaki motivál.18/f
2016. jún. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
És a legfontosabb,hogy soha ne add fel!
2016. jún. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én azért kérnék egy terheléses vércukorszint mérést. (Az amikor éhgyomorra kell a cukros lötyit inni.) Ha lehet egy erre szakosodott intézményben. Ha inzulinrezisztenciád van, akkor azt kezelni kell. Addig küzdhetsz, de nem fogsz tartós fogyást elérni. Amit neked csináltak, az vércukorszint mérés volt, ami tök jó, nem vagy cukorbeteg. De az IR-t ennyiböl nem lehet megállapítani.

Persze lehet, hogy csak az akaraterövel van baj, de én ezt mindenképpen kivizsgáltatnám, ha ennyire nem tudsz fogyni.

2016. jún. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
az IR nem is rossz ötlet, mihamarabb megpróbálom összehozni. Az akarat erőmmel nincs baj, mivel 5évvel ezelőtt már sikerült nagyobb eredményt elérnem hasonló módszerekkel. Ismerőseim javasolták már a pszichológust is, mert hogy a lelkiek is közrejátszhatnak.
2016. jún. 12. 09:49
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem fura,hogy ilyen étrend mellett nemhogy fogysz hanem még hízol is. Én ilyen torna amiket Te csinálsz és ennél rosszabb étkezés mellett is simán fogytam. Szóval mindenképpen tovább vizsgáltatnám magam a helyedbe.

A másik amit tanácsolnék mérd le az adagjaidat. Konyhamérlegen leméred grammra és kalóriabázison beviszed a napi adagokat, mi mennyi kalória. Ha pontosan méred és jóval kevesebbet viszel be ,mint amennyit elégetsz nincs olyan ,hogy ne fogyj. Ha mégis tuti valami baj van. Drukkolok!

2016. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, de nincs olyan, hogy mégis, kalóriadeficitben muszáj fogyni, ha nem fényevő az ember. Az energiahiányt a test valamely részének bontásával lehet csak kezelni, ez jó esetben főleg a zsír. Egyes betegségektől belassulhat az anyagcsere, de ha az ember megfelelően eszik az igényeihez, pláne még mozog is, akkor is fogynia kell.
2016. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!