Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ennyit eszek az jó, vagy...

Ha ennyit eszek az jó, vagy rengeteg?

Figyelt kérdés

Én most épp próbálok felszedni néhány kilót (inkább jó sok kilót,több, mint 10-ről van szó), DE feltáplálni szeretném magam, nem felhizlalni, értitek.

A legtöbb ember azt javasolja, hogy ne edzek, csak mondjuk 50-55 kilósan majd és igazából igyekszek engedelmes lenni (mert ezelőtt is már elkezdtem többet enni, de mellé mindig eljártam edzeni is és így persze nem jutottam A-ból B-be) Szóval most max kirándulás, strand, kis úszás és ilyesmi van képben.


Na de az étrend mintám:

Reggeli: 4dl smoothie (épp amilyen gyümölcseink vannak, de igyekszem minél változatosabban/gazdagabban)


ebéd: mindig más, de pl rizs, rántotthal és görögsaláta, vagy mondjuk kínai kaja


uzsonna, vagy fagyi, vagy gyümölcs vagy 1 szelet süti, vagy csak egy kávé, attól függ, hogy mit ettem azelőtt és mennyit.


Vacsi 2 szendvics(ez általában halas tonhal, vagy lazac, de lehet hogy fetasajtos, és persze csirkés. vagy 1 szendvics + 1tejturmix. vagy egy gyros


Ez így nagyon sok? Inni igyekszem cukormentesen, viszont sok kávét iszok tejjel, amit igyekszem levenni napi 1 re..


További kérdés, ha elértem a célsúlyt, akkor ezt a mennyiséget csökkentenem kell? És mit csökkenthetek?



2016. jún. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fogyókúrás étrendnek hamarabb elmenne, de minimum súlytartónak. Csodálkoznék, ha ettől híznál...
2016. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk, hogy ez sok-e? Azt írod ebédre, hogy "rizs", de nem mindegy, hogy ez 4 dkg vagy 25... Érted. A kínai kaja is lehet némi félig nyers zöldség és hatalmas adag rizs vagy tészta is... Még egy szelet süti is lehet 50 és 500 kcal is...
2016. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igaz, nem tudom, hogy hány gramm, mert általában ezeket étteremben eszem a reggelit nem, azért tudom, hogy az 4dl :) szóval ez átlagos adag, a süti általában sajttorta és abból is epres vagy málnás, ritkább esetben kókuszos vagy karamellás.


az adagok tehát mindig átlagosak

2016. jún. 16. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:

háát, én kb ennyit eszek minden nap, (és egy vékonyka lányról beszélünk) és nem híztam tőle ,mondjduk sokat mozgok meg a genetikám is olyan

de szerintem ez annyira nem hízókúrás

2016. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!