Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan, hogy...

Veletek már volt olyan, hogy rendszeresen mozogtatok de mégsem fogytatok?

Figyelt kérdés
Én már több mint egy éve rendszeresen jógázom, de sajnos nem fogytam tőle.
2016. jún. 17. 18:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2016. jún. 18. 08:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt, ahogy a fordítottja is (igazából csak mozgás nélkül fogytam még, de ez majd megváltozik). A kalóriadeficit fogyaszt, nem a mozgás, persze ez utóbbi elősegítheti az előbbit s amúgyis kell.
2016. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem garancia a mozgás a fogyásra.Na de kérlek emberek kis mozgás esett ki az életemből és mindenféle tudatos táplálkozás mellett 22 éves lányként 10 kilót híztam.Én úgy vettem észre inkább az nem számít mit eszem. Amúgy kérdező ha egy mozgásforma nem fogyaszt próbálj ki másikat mondjuk aerob mozgást.
2016. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

25% sport, 75% étrend.

Szerintem ne hagyd abba a jógát! Nem mindenkinek való egy szűk teremben lévő csoportos izadás, mindezt kínszenvedve és magunkat kínozva, heti 5x. Nem mondom, van aki élvezi, de csak mert most éppen ez a "divat" ne hagyd abba a jógát, amennyiben élvezed.

A jóga átmozgató sport, ami, bár nem idéz elő gyors fogyást, de azért segít. A jóga egy spirituális, testi-lelki mozgás, ami stresszoldó hatású (a stressztől az emberek nagy része ételeken vezeti le a feszültségét).

Az étrendeden kell változtatni. Mérték-minőség-változatosság. Ez a három kulcsszó.

2016. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!