Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik túl vannak már egy...

Akik túl vannak már egy sikeres fogyókúrán, vagy éppen "küzdenek", adnátok nekem egy kis biztatást? :D Ti hogyan bírtátok/bírjátok? Idővel könnyebb lesz a fogyókúra?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogyóKURÁZZ! Válts életmódot. Akkor nem lesz szenvedés az egész. Okosan kell étkezni, egy rendszerben, mellette heti legalább 3-4x 1órát sportolni. Ennyi a nagy "titok"
2016. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz. Én hedonista vagyok, eszemben sincs szenvedni :D

Nem tudom, könnyebb lesz-e, nekem 20 kiló fogyás után pont hogy nagyságrendekkel nehezebb volt deficitben enni, sokkal ügyesebben és szigorúbban is kevesebbet értem el s volt idő, amikor a 20 kilóval azelőtti kalóriakeretemet is nagyon sokkal túlszárnyalva tudtam csak létezni... Biztos van, aki normálisabban működik :D

Viszont ha pl. megszokod az edzést, akkor könnyebb ilyen módon növelni a kalóriafelhasználásodat... S persze, azért meg lehet szokni egy jó életmódot. Ha rossz életmódot kényszerítesz magadra, attól csak megvadulsz, ha normálisan működő vagy. Testhezálló kell, amit szívesen folytatsz, tudod tartani, jól érzed magad vele :)

2016. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem 40 kilótól szabadultam meg és bizony szenvedés volt az elején. Kevesebbet enni, sportolni és izzadni tévézés/gépezés helyett, viszont érdemes volt az a 9 hónapot végigszenvedni, azóta rászoktam az egészséges kajákra, tökéletes a vérképem, heti 10 órát sportolok, szóval gyakorlatilag ha megkívánok bármi szemetet, nyugodt szívvel eszem. Ennek már 2 éve, azóta nagyjából 5 kilót híztam (mármint mióta lefogytam), viszont járok konditerembe, szóval bízom benne, hogy ez izom. :D
2016. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!