Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát kell bevinnem...

Mennyi kalóriát kell bevinnem egy nap és mennyit kell sportolnom a sikeres fogyókúra érdekében?

Figyelt kérdés

Abszolút nem vagyok jártas a témában, 2 hete már egészségesen táplálkozok, nem eszem szénhidrátot. Utánaolvastam pár dolognak és itt is néztem válaszokat, de kicsit zavaros a dolog. Tehát kondiba nem tudok menni, futni se nagyon lehet itt sehol, biciklizni inkább. Fél órás kardiókat szoktam elvégezni, de érdekelne hogy egy nap kardióból+biciklizésből mennyit kellene elvégeznem?

Illetve, hogy hogyan is lehetne kiszámítani, hogy mennyi kalóriát vigyek be? Nem dolgozom, még tanuló vagyok. 167 cm vagyok és 68 kg. 10-15 kg-t szeretnék leadni. Remélem itt tudtok nekem normális és nem bunkó választ adni. Azok véleménye érdekelne elsősorban akik lefogytak nekik megfelelően. Köszönöm.



2015. aug. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 20 kilót fogytam idén.Nem eszek fehér lisztes dolgokat,se kenyeret,se tésztát,édesség

Zöldségeket, húst,főtt tojást, túrót,ilyesmiket ettem.Napi 3 liter víz (minimum),napi fél óra szobabiciklizés és hetente 3-4 súlyzós edzés .

2015. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*édességet sem
2015. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Gratulálok! :) Hány hónap alatt sikerült?
2015. aug. 17. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le: Colin Campbell: Kína-tanulmány
2015. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!